Краща програма для ді-джеїв Virtual DJ

489

Доброго дня. Хочете відчути себе справжнім ді-джеєм, не виходячи з дому? Рекомендую Virtual DJ скачати безкоштовно російською і насолодитися створенням власних треків. Це одне з найпростіших додатків для обробки звуку, яке підійде як новачкам, так і професіоналам.

Сучасні музичні тенденції сприяють зростанню популярності подібних додатків. Це й не дивно, адже Вам не потрібно купувати дороге обладнання. Досить інсталювати програмне забезпечення на комп’ютер з ОС Windows, пройти короткий курс навчання, скачати всі необхідні плагіни і шаблони – і можна починати створювати свою цифрову музику.

  • Revo Uninstaller Pro скачати безкоштовно для Windows
  • Disk Drill для відновлення даних
  • Lightworks: відео редактор для професіоналів можна скачати безкоштовно

Основні можливості

Крім стандартних функцій (змішування, мікшування) програма має безліч унікальних можливостей і сумісна з усіма аудіо форматами.

Відразу ж після установки буде виконано автоматичне сканування папок на комп’ютері. Знайдені аудіо файли будуть поміщені в навігаційне «дерево» для швидкого і зручного доступу до колекції.

Посередині знаходиться дві вкладки, які не так прості, як може здатися на перший погляд. З їх допомогою можна не тільки програвати музику, але і накладати ефекти, записувати свої треки.

Між пластинками» розташовується мікшер, що дозволяє управляти не тільки гучністю, але і переходами між декількома доріжками. До речі, інтерфейс російською мовою, що істотно спрощує життя.

Під час відтворення у верхній частині вікна буде відображатися гістограма. Вона не тільки допомагає робити мікшування, але і додає візуальне оформлення.

Є можливість вказати зовнішній відео файл (або фото слайди) для створення привабливої картинки, відповідної жанром і тематикою доріжки.

Як почати?

Після запуску програми Віртуал DJ 9 (або будь-який інший версії), потрібно перетягнути потрібну пісню (запис) у робочу область. От і все. Далі можна експериментувати з ефектами переходу між треками (плавний перехід, накладення), вставляти скретчі і т. д. Якщо не хочете морочитися, то просто натисніть на кнопку авто змішування, і Virtual DJ Pro зробить всю роботу за Вас. Ось тільки результати можуть бути не передбачуваними.

Є можливість створити потокове мовлення і транслювати свою музику в інтернеті. Чи Не це перший крок на шляху до слави і визнання?

Попередньо рекомендую виконати настройку ПО:

Краща програма для ді-джеїв Virtual DJ

Важливо правильно вказати всі входи і виходи, до яких підключено додаткове обладнання. Якщо плануєте записувати свої мікси, то вкажіть папку для збереження. За замовчуванням вказаний каталог «Музика» на системному диску.

Купуючи версію Pro, Ви додатково отримуєте всі наступні оновлення, цікаві плагіни і доповнення, якісну технічну підтримку, багато мануалів і навчальних матеріалів.

Якщо хочете випробувати себе в ролі справжнього диск-жокея, не варто зволікати і сумніватися. Попереду – необмежені можливості, море музики, повагу друзів. Завантажити програму «Віртуальний DJ» можна за цим посиланням.

З повагою, Віктор