Зйомки серіалу “пацани 3 сезон” підійшли до кінця

69

Що почався в лютому знімальний процес гаряче очікуваного третього сезону серіалу ” пацани “, нарешті, завершився. Про це зі своєї сторінки в соціальній мережі instagram повідомив актор карл урбан, виконуючий в популярному шоу від amazon роль біллі бутчера. У публікації артист розмістив селфі з літака, на якому він повертався зі зйомок.

“третій сезон” пацанів ” знятий. Величезне спасибі нашому блискучому складу і знімальній групі за всі солодкі і криваві сльози, а також всім, хто брав участь у виробництві, і sony pictures за те, що так старанно намагалася захистити всіх нас від ковіда. І звичайно ж, величезне спасибі еріку кріпке (творцеві шоу). З нетерпінням чекаю моменту, коли ви все це побачите. Бережіть себе”, – написав актор.

Крім карла урбана, в третьому сезоні до своїх ролей повернуться ентоні, старр, джек куейд, томер капон, лаз алонсо, карен фукухара і ерін моріарті, до яких приєднався зірка “надприродного дженсен еклс на роль супера на прізвисько солдатик, а також знайома широкій публіці “ходячим мерцям” лорі холден , яка виконає партію червоної графині, компанію якої складуть інші актори.

Прем’єра нового сезону “пацанів” очікується в 2022 році.