Revo Uninstaller видаляє те, що іншим не під силу

480

Доброго дня. Я частенько згадував у своїх статтях програму для ефективного видалення програми з комп’ютера. В даній публікації можна не тільки ознайомитися з можливостями софта, але і завантажити Revo Uninstaller rus.

  • Найкращий софт для пошуку і видалення дублікатів
  • Побудована перша в світі «сонячна дорога»
  • Kwork — незамінний помічник блогера
  • Швидко розряджається батарея на ноутбуці — що робити?

Переваги Revo Uninstaller

Це безкоштовне ЗА володіє рядом особливостей, які вигідно виділяють його на тлі аналогів. Чого тільки коштує особливий алгоритм, який дозволяє «блискавично» аналізувати інстальовані компоненти, знаходити всі сліди в системи і якісно видаляти їх.

А у Вас траплялося таке, що Ви не могли видалити додаток через «Панель управління» – «Програми та компоненти»?

Саме для подібних випадків використовується Revo.

Відразу ж після запуску утиліти будуть знайдені всі програми, які встановлені на Вашому ПК. Якщо їх занадто багато, то можете скористатися рядком пошуку. Досить виділити непотрібний софт і вибрати «Видалити», а далі Uninstaller все зробить за Вас. Для відображення подробиць по кожному елементу потрібно перейти в режим Розширеного списку».

Важливою перевагою є повна зачистка слідів, які можуть засмічувати реєстр і файлову систему Windows, залишаючи після себе порожні папки. Revo здатний виконувати швидке і глибоке сканування.

Я перепробував чимало подібних продуктів від інших розробників, і швидкість не дуже мене влаштовувала. Іноді доводилося чекати до п’яти хвилин, поки утиліта знайде всі «хвости». Спочатку я думав, що Рево не може за 20-30 секунд відшукати все сміття, що залишився в результаті деінсталяції. Вирішив перевірити вручну і сильно здивувався, коли нічого не виявив (крім ідеальної чистоти).

Інструменти

Переходимо на вкладку і отримуємо доступ до корисних утиліт. До речі, Ви помітили, що меню повністю російською мовою?

  • Прискорити завантаження ПК допоможе налаштування автозапуску. Знімаємо галочки з програм, які не повинні завантажуватися разом з системою:

Revo Uninstaller видаляє те, що іншим не під силу

  • В розділі «Чистильник файлів» можна звільнити місце на диску за рахунок видалення сміття: тимчасових елементів, кеша браузерів, паків оновлень і т. д.
  • Окремої уваги заслуговує «Режим полювання», який активується за допомогою однойменної кнопки у верхньому меню:

Revo Uninstaller видаляє те, що іншим не під силу

Що відбувається при натисканні на кнопку? Вікно програми згортається, а на робочому столі з’явиться значок у вигляді прицілу. Можна «схопити» його за допомогою мишки і навести на будь ярлик. Як тільки Ви відпустите приціл, з’явиться спливаюче меню з варіантами видалення обраної програми.

Це свого роду розвага, яке робить Revo Uninstaller унікальним продуктом серед безлічі конкурентів. На жаль, ця можливість доступна тільки для ліцензії Pro, яка купується за гроші або видобувається будь-яким іншим способом.

На офіційному сайті можна завантажити не тільки повноцінний дистрибутив, але і портативну версію (portable) не вимагає інсталяції.

Якщо хочете встановити Revo Uninstaller і насолодитися його можливостями, пропоную перейти на сторінку, де буде доступна пряме завантаження і можна буде файл Revosetup завантажити безкоштовно.

З повагою, Віктор