Pump Express 3.0 зарядить Ваш гаджет за лічені хвилини

411

Упевнений, що багато хто стикався з проблемою, коли акумулятор смартфона сідала в самий невідповідний момент, а часу на підзарядку виявлялося замало. Але компанія MediaTek придумала відмінне рішення спеціально для таких ситуацій. Опис – у продовженні.

Пристрій Pump Express 3.0 позиціонується, як “найпродуктивніше ЗУ” у світі. Навіть якщо акумулятор повністю сіл, то вже через 15-20 хвилин він буде заряджений до 70%, якщо використовувати розробку MediaTek.

Варто відзначити, що мова йде про новий рекорд. Попередній кращий результат належить зарядного пристрою Quick Charge від компанії Qualcomm, яка здатна зарядити до 80% за півгодини.

Примітно, що використовується абсолютно новий підхід, коли гаджет підключається до роз’єму USB-C, і батарея отримує підживлення безпосередньо від адаптера. Але є деякі обмеження сумісності. Експлуатувати швидкісну зарядку можна тільки зі смартфонами на базі чіпсету MediaTec. Але вже в найближчому майбутньому “кругозір” буде розширено: до списку сумісних пристроїв потраплять нові моделі Huawei, Lenovo, Sony і Meizu.

На жаль, у продажу пристосування з’явитися не раніше кінця 2016 року. Так що доведеться трохи почекати. Його вартість також не уточнюється.