Майбутні apple watch позбудуться механічного коліщатка digital crown-замість нього буде сенсорна панель

27

Починаючи з самого першого покоління apple watch, анонсованого ще в 2014 році, компанія оснащує фірмовий смарт-годинник фізичним елементом управління під назвою digital crown. Згідно з новим патентом компанії, названим “годинник з оптичним датчиком для введення даних користувачем”, звичне коліщатко незабаром може бути замінено сенсорною панеллю.

Джерело зображень: патент apple

Патент демонструє годинник з оптичним сенсором, розташованим на місці коліщатка digital crown. Судячи з усього, він зможе забезпечити всю ту ж функціональність, що і фізичний елемент управління, дозволяючи користувачеві здійснювати навігацію по меню пристрою. Однак використання оптичного датчика, в теорії, дозволити набагато краще захистити смарт-годинник від попадання води і бруду всередину корпусу. Відсутність рухомих елементів дасть apple можливість зробити смарт-годинник повністю герметичними. Ймовірно, ця технологія стане частиною захищеної версії apple watch, випуск якої аналітики очікують в наступаючому році.

Згідно з патентом, оптичний датчик зможе не тільки виявляти безпосередні торкання, але і отримає можливість визначати жести на різній відстані від датчика. На жаль, те, що apple запатентувала подібну технологію, зовсім не гарантує, що вона буде реалізована в продуктах компанії найближчим часом.