Iphone 12 pro pacific blue 512gb

6-14-2021

 

 

Iphone 12 pro 512gb pacific blue

Сучасна модель iphone 12 pro 512gb pacific blue-це технологічний прорив в лінійці мобільної портативної продукції, яку варто купити для геймерства, роботи або розваг. Пристрій вже з’явилося у вільному доступі і радує користувачів поліпшеним дизайном і вдосконаленими програмами. Також хочемо вам порекомендувати https://yabloki.ua/rus/iphone-12-pro-pacific-blue-512gb.html Iphone 12 pro pacific blue 512gb . 

Швидкісний процесор

В iphone 12 pro встановлений мікрочип a14 bionic. Це перший процесор, який використовується з п’ятинометровою виробничою технологією. Прокачування нутрощів сприяла збільшенню на 50% процесу обчислень і графічної передачі. Пристрій організовує оперативне завантаження фото і відео, безперервний ігровий процес і економити витрату заряду акумуляторної батареї в два рази.процесор став володарем шеснадцатіядерного движка neural engine. Iphone 12 pro 512gb обробляє і аналізує більше одинадцяти тисяч операцій в секунду.вдосконалена оперативна система дозволяє виконувати робочі завдання, зйомку та ігрові процеси швидко і плавно.

Оновлення дизайну

Прогресивна модель стала виглядати яскраво і стильно. Дизайн виключає стандартні закруглені грані.корпус виконаний з міцних матеріалів:

  • рамкове обрамлення-нержавіюча сталь хірургічного призначення;
  • задня частина корпусу-міцне скло матового типу;
  • захист екрану досягається шляхом використання високоміцної панелі;
  • на матрицю скляного виду наносять нанокристали кераміки.

Модель має діагональ 6,1 дюйм і відрізняється оновленою посиленою передачею кольору. Велика роздільна здатність екрану дозволила контрастно передавати до 3,5 пікселів. Oled екран перевищує яскравість в 1200 кд/м2.модель занурюється на глибині шести метрів до пів години без нанесення шкоди програмному забезпеченню і елементам пристрій. Рівень захисту-ip68. Якщо ви шукаєте доступну ціну на iphone 12 pro, пропонуємо зробити покупку в нашому магазині.

Камера

Вартість iphone 12 pro pacific blue повністю виправдана високою якість фото і відео.покращені можливості:

  • керування кольором;
  • мультикадрова зйомка;
  • контрастна деталізація;
  • професійна якість фото при недостатньому освітленні або у вечірній час.
  • коригування фону.

З новими камерами просто відобразити дивно різнокольорові панорами, портрети з насиченими кольорами і пейзажі з контрастними лініями. Нічний режим став деталізована, чітко простежуються відтінки, передній і задній план. Зйомка відбувається швидше і чіткіше навіть при недостатньому рівні освітлення. Рівень захисту пристрою робить його стійким перед впливом незначних механічних зусиль і вологи.зарядку можна здійснювати бездротовим шляхом. 100% заряду відновлюється за пару годин.