Facebook змінює підхід до підрахунку користувачів у рекламних цілях

16

Facebook змінює спосіб підрахунку профілів користувачів у рекламних цілях, що збільшить загальну кількість облікових записів, доступних рекламодавцям. Це необхідно нібито для підвищення конфіденційності користувачів.

Bloomberg

Перш компанія використовувала такі дані, як адреса електронної пошти або номер телефону для зв’язування облікових записів однієї людини в facebook і instagram в рекламних цілях. Тепер facebook перестане зв’язувати облікові записи таким чином, якщо користувач сам попросить компанію про це, або не буде використовувати певні функції, які автоматично пов’язують облікові записи разом, наприклад, одночасні публікації в instagram і facebook. Ця зміна не вплине на щоденний або щомісячний підрахунок активних користувачів платформ, результати якого facebook щоквартально повідомляє інвесторам.

Bloomberg

Facebook натякнула в своєму повідомленні в блозі, що цей крок був спрямований на те, щоб не відставати від прийдешніх змін у сфері конфіденційності. Компанія каже, що це оновлення узгоджується з тенденціями надання людям більшого контролю над тим, як їх інформація використовується для реклами. Зміни набирають чинності з понеділка.