Забавні жарти

5-11-2019

Забавные шутки
Версія програми:.
Також хочемо вам порекомендувати http://all4you.in.ua
Версія android:. В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, в нас а також незабудьте перейти на сайт з поссиляння, яке я поставив вище у тексті, там ви знайдете багато корсного. Сподіваюся, що ця таття вам допомогла і ви знайшли тут цікаву для себе інформацію і відповили на свої питання.
Натиснути на дверний дзвінок, щоб накивати п’ятами, не чекаючи сердитого господаря – чи не це є бажанням більшості веселунів. Перед вами будинок буркотливого бабака по імені Сварлива, дверний дзвінок якого гравцеві і доведеться натиснути. Торкніться пальцем сенсорного екрану свого гаджета, однак, не забудьте своєчасно його прибрати. Для тренування власної реакції ви зможете повноцінно користуватися будь-яким доступним гаджетом: смартфоном або планшетом. Щоб пожартувати на сердитим господарем вдома, можна не тільки дзвонити, а й постукати у вікно. Завдання гравця – накивати п’ятами швидше, ніж Гримпи Мак. Грамп з’явиться на порозі відчинених дверей. Незважаючи на всю невигадливість описаного сюжету, нудьгувати користувачеві точно не доведеться. На дотепну витівку геймера бабак буде реагувати по – різному.
Ви зможете почути його окрики, бурчання і інші прояви поганого характеру. Повірте, спостереження за реакціями розсердженого тварини є надзвичайно веселим заняттям. Кожна успішно виконана гравцем витівка буде відповідним чином винагороджена. Безліч сувенірів і монет стануть гідною нагородою для моторного гравця. Гру не слід вважати одноманітною. Вам належить натискати дзвінки різних кольорів, які відрізняються ще і набором відтворюваних звуків. Щоб «витягнути» з дверей нову мелодію, гравцеві доведеться трохи розщедритися. Придбання в ігровому магазині вподобаного дзвінка зажадає від вас певної суми ігрових грошей. Чим кращою буде проявлена користувачем реакція, тим більших результатів йому вдасться досягти. порадували геймерів і якісно проробленою анімацією. Так що геймплей додатки вас точно не розчарує. Захопитися забавною іграшкою зможуть як малюки, так і дорослі, які бажають цікаво провести час.
» слід віднести: Кілька десятків реакцій головного героя і набір надзвичайно цікавих трюків; Різноманітність колекційних сувенірів; Безліч детально опрацьованих веселих ілюстрацій; Яскраву графічну складову. Крім споглядання непередбачуваних реакцій буркотливого бабака гравець зможе перевірити і свою справжню реакцію.
Ця гра не має сюжету. Вона одночасно є дуже простий, але при цьому складною.
Якщо Ви є любителем головоломки, то гра Maze Hero Вам точно сподобається.
Бридкий Я – Офіційна гра Представлена гра відноситься до казуального жанру.
Андроїд – Хто ж швидше: хоробрий козаче або ви.