ТОП кращих онлайн конверторів з PDF в Word

414

Доброго дня. Багато мої читачі запитують, який кращий конвертер PDF в Word, який можна використовувати без установки на ПК. У цьому огляді я розповім про самих популярних сервісах, які допомагають виконати швидку і якісну конвертацію з одного формату в іншій. Будуть вказані основні переваги та недоліки утиліт.

Я часто стикаюся з необхідністю перетворення документів PDF. Це може знадобиться для подальшого редагування в текстовому процесорі MS Word, додавання зображень, форматування.

А Вам часто доводиться використовувати подібні конвертери?

Далі будуть розглянуті 8 сервісів, які працюють абсолютно безкоштовно.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • PDFMate PDF Converter Free
  • PDFtoWORD.com
  • PDFOnline
  • PDF Converter
  • PDFtoWORD.org
  • SmallPDF

PDFMate PDF Converter Free

Ще одне З питань, яке можна завантажити на комп’ютер.

Доступно декілька режимів обробки, які представлені у вигляді візуальних кнопок (дивіться скрін вище). Багато користувачів віддають перевагу даного софту, завдяки можливості конвертування з PFD у формат, зрозумілий електронних книг (EPUB). Знову ж таки, плюсом можна вважати функцію пакетної конвертації.

PDFtoWORD.com

На цьому сайті можна з легкістю вирішити поставлені завдання, пройшовши три елементарних кроку. Тільки будьте уважні, позначаючи свій e-mail для отримання готового файлу. Під полем для введення адреси встановлена галочка навпроти згоди стати учасником розсилки. Рекомендую її зняти, щоб Ваш електронну поштову скриньку не засипало спамом.

ТОП кращих онлайн конверторів з PDF в Word

Якщо порівнювати з аналогами, то даний сервіс конвертує не дуже якісно, швидко і абсолютно безкоштовно. Але є можливість замовити перетворення c розпізнаванням тексту, але для цього доведеться скористатися платною утилітою Nitro.

PDFOnline

Продовжуємо розглядати кращі програми, які здатні перетворити файл PDF в формат rtf. Наступний інструмент має безліч позитивних відгуків, завдяки широкому функціоналу і візуальної простоті.

ТОП кращих онлайн конверторів з PDF в Word

Потрібно лише клікнути по великій кнопці з написом «Upload a File to Convert…», вказати місце розташування джерела. Потім стартує процедура, що займає кілька хвилин. У підсумку можна буде завантажити готовий файл і розпоряджатися ним на свій розсуд.

PDF Converter

Не сильно відрізняється від попередніх розглянутих online-утиліт, хіба що оформленням сайту. Зверху розташовані вкладки, які дозволяють вибрати напрям перетворення. Нас цікавить розділ, розташований на другому місці зліва:

ТОП кращих онлайн конверторів з PDF в Word

Для отримання готового файлу слід вказати свій e-mail. Примітно, що крім стандартного DOC-формат, можна вибрати і більш сучасний DOCX.

PDFtoWORD.org

Такий сервіс дозволяє працювати без реєстрації. У самому верху необхідно вказати тип конвертації, потім пройти кілька кроків, заповнивши відповідні поля.

ТОП кращих онлайн конверторів з PDF в Word

Чим же це додаток краще за інших? Варто відзначити його швидкість роботи, яка в рази вище. Ніж у аналогів. Якість обробки при цьому не знижується. Крім того, сервіс відмінно відображається на мобільних платформах. Розробники постійно вдосконалюють софт, щоб усунути помилки і зробити сервіс краще.

SmallPDF

Один з найбільш «молодих» проектів. Він поєднав в собі все найкраще, що є у конкурентів. Є можливість скачати десктоп версію для роботи в режимі offline. Але це коштує грошей. На сайті можна виконувати конвертування абсолютно безкоштовно.

ТОП кращих онлайн конверторів з PDF в Word

Доступно безліч корисних інструментів: злиття файлів, поділ, стиснення і т. д. та і якість обробки на висоті. Заради експерименту я перепробував всі інструменти з даного огляду і зупинився на цій утиліті. Приємний інтерфейс, гарний якість підсумкового файлу, відносно висока швидкість роботи.

Я дав інформацію для роздумів, але право приймати рішення про вибір – який кращий конвертер PDF в Word – це тільки Ваше рішення. Хотілося б дізнатися думку про подібні утиліти. Чи доводилося Вам користуватися подібними програмами? Яка з них найбільше сподобалася? З нетерпінням чекаю коментарів.

З повагою, Віктор