Genshin impact: пригоди забудькуватого короля-фото малюнків

31

Далі представлено докладний проходження квесту пригоди забудькуватого короля в genshin impact. Він фактично є побічним завданням для серії “крізь туман” на острові цурумі в інадзумі.

Мандрівник і паймон, що оговталися від червоного шторму, знову повертаються на цурумі. Цього разу можна не тільки виконати третю частину завдання світу “крізь туман”, а й зустріти нпс, що видає додатковий квест.

Далі ви знайдете послідовне виконання завдання пригоди забудькуватого короля в геншин імпакт.

Як почати пригоди забудькуватого короля в genshin impact

Відправившись в черговий раз на цурумі, ви можете зіткнутися з шукачем пригод роальдом. Якщо перші дві частини завдання світу «крізь туман» виконані, то npc буде стояти в зазначеній точці, чекаючи допомоги мандрівника.

Цілі

  • віддайте роальду світяться гриби.
  • зробіть знімок малюнків в руїнах (6 штук).
  • поверніться до роальда.

Проходження пригоди забудькуватого короля в genshin impact

Роальд для початку попросить дістати йому трохи світяться грибів (10 шт.). Скористайтеся інтерактивною картою інадзуми, щоб швидко знайти потрібну кількість цих рослин. Після повернення до роальда гравець отримає доручення: зробити 6 знімків настінних малюнків з місцевих руїн. На карті буде відзначена лише приблизна область пошуку. Очевидно, що мова йде про зображення, розкидані по підземеллям між піком сірікоро і святилищем тирай.

Воно також пов’язане з низкою інших загадок і головоломок. Зокрема, варто звернути увагу на наступні секрети:

Де знайти малюнки на стінах в підземеллі на цурумі

Для початку потрібно виконати перші кроки по квесту «море туману і обряд дерев«, щоб позбутися від докучливого туману, що приховує карту острова. Як завжди, на початку необхідно пройти через кам’яні ворота. Після цього закритими на карті залишаться лише місця гніздівель, проте спуститися в підземелля під піком сірікоро це не завадить.

Для швидкого проходження квесту у гравця має бути дивне перо громової птиці.

Як фотографувати малюнки

Можна використовувати системне фото, що включається через меню паймон, або інструмент фотокамера. Збереження знімків для квесту не потрібно.

Карта всіх малюнків на стінах цурумі

Нижче представлений фрагмент карти. На жаль, переміщатися доведеться під водою, проте орієнтиром може стати мітка гравця на місцевості. Скріншот містить точку входу і мітки малюнків (порядок відповідає подальшому опису).

Перший малюнок

Після входу гравець зробить невеликий гак по коридору і вийде в кімнату з релейними каменями. Дивлячись на круглі двері, рухайтеся ліворуч від неї (не піднімаючись на сходи) і спустіться до стіни з вигравіруваним громовим птахом. Використовуйте поруч з нею дивне перо, щоб утворився прохід.

праворуч за проходом розташована кімната з зондами для пошуку блискавок і електро феями. Корінь дерева в її кутку тягнеться наверх, в пролом. На стелі видно перший малюнок, про що і скаже паймон.

Другий, третій і четвертий малюнки

Після відвідування першого малюнка йдіть назад до кімнати з круглою дверима. Пройдіть всередину великого залу. Потрібні зображення розташовуються в приміщеннях зліва і справа. Для початку рухайтеся направо, де відразу три стіни прикрашені живописом древніх.

Ця кімната є частиною головоломки сузір’ями перлинами.

П’ятий малюнок

Навпроти кімнати з трьома малюнками, в іншій частині залу, є приміщення з факелами і п’ятим зображенням:

цей малюнок є частиною головоломки з факелами.

Шостий малюнок

Повертайтеся в загальний зал і йдіть в круглі двері навпроти тієї, через яку входили спочатку. Останній малюнок буде праворуч від проходу, біля сходів, затопленої водою.

Коли всі фото зібрані, можна повертатися до роальду. За виконання доручення гравець отримає досягнення»літопис шукача пригод”.

Нагороди

Проходження “пригоди забудькуватого короля” гарантує мандрівникові наступні нагороди:

  • 20 каменів витоку;
  • 20 досвіду репутації інадзуми;
  • 20 000 мори;
  • малюнок з рельєфом: самотність в тумані (декор);
  • малюнок з рельєфом: ритуал в тумані (декор).

Після відходу роальда огляньте місце, де він стояв. Ваш книжковий архів поповниться його щоденником, що описує острів цурумі.