Перші кадри, різанина і балакучий айзек: головне зі стріму розробників ремейка dead space

78

Студія ea motive в рамках спеціального стріму показала кадри з раннього білда ремейка dead space. Розробники підкреслюють, що це не фінальна версія і що вони діляться з гравцями результатами того, над чим в студії працюють в даний момент.

Повний запис трансляції:

Гру анонсували в рамках ea play 2021. На момент анонсу вона перебувала в розробці менше року, і робота над ремейком тільки-тільки вийшла з передпродакшену і вступила в стадію повноцінної розробки.

Про сюжетні правки

Розробники з ea motive запевняють, що мають намір перенести гру без істотних змін в сюжеті, але при цьому доповнити і розширити історію. Зокрема, обіцяють докладніше розповісти про деякі моменти, пов’язані з коханою головного героя, ніколь.

Сценарні зміни будуть носити мінорний характер і будуть являти собою відсилання на всесвіт dead space – включаючи мультфільми, комікси, сиквел та інші подібні речі.

Айзек кларк позбудеться синдрому гордона фрімена і буде говорити. Озвучувати космічного інженера буде актор ганнер райт, який зіграв його в другій і третій частинах серії.

Але не варто переживати, що айзек буде говорити без угаву: він буде розмовляти тільки тоді, коли до нього хтось звертається, або в ситуаціях, коли мовчання виглядало б дивно. Нам обіцяють, що” правила ” участі головного героя в діалогах створені так, щоб не порушувати гнітючу атмосферу.

Про геймплейні правки

Геймплей також піддасться деяким змінам. За словами розробників, вони хочуть перенести деякі елементи з другої і третьої частин гри. Так, в рімейку з’являться рівні з нульовою гравітацією, схожі з такими з dead space 2. А для кращого занурення в гнітючу атмосферу хоррора будуть відсутні “монтажні склейки”. Розробник поставив мету-тримати гравців в напрузі, дотримуючись потрібний баланс між екшеном і саспенсом.

Змінили і систему розчленування супротивників. Тепер знищення некроморфов буде проходити пошарово, що означає можливість відстрілювати шматки м’яса, оголюючи кістки і нутрощі. Підвищаться і вимоги до точності стрільби, щоб ускладнити відстріл кінцівок.

Розробники відповіли і на головне питання, що відноситься до всіх ігор від ea – – мікротранзакцій не буде.

На даний момент у ремейка dead space немає навіть приблизної дати релізу.