Трейлер marvel’s wolverine має відсилання до халка

56

Як ніби insomniac games ще не надрывала дупу і не прокладала шлях для ps5, недавнє захід для playstation показало нам, що у студії немає ніяких ознак того, що вона зупиниться. Spider-man miles morales і ratchet and clank: rift apart були першими двома іграми від студії, які вийшли на консоль, і ми можемо тільки припустити, що нещодавно оголошені spider-man 2 і wolverine будуть ще краще, оскільки insomniac буде мати більше часу, щоб отримати максимум від консолі.

Крім god of war, анонси цих двох ігор, безумовно, були родзинкою презентації. Однак у трейлері росомахи була крихітна деталь, яку фанати могли пропустити. Чесно кажучи, як тільки після логотипу marvel був кадр з тінистим баром, відразу стало ясно що це росомаха; фланелева сорочка і ковбойський капелюх в значній мірі підтверджували це до удару кулаком і клацання кігтів.

Як зауважив gamesradar, під час кадру спини росомахи ми бачимо барну стійку з безліччю пляшок і дивин. Тим не менш, був також номерний знак з написом «hlk 181». Не потрібно бути завзятим фанатом коміксів, щоб зрозуміти, що це відсилання до халка, 181 відноситься до випуску hulk #181, в якому росомаха вперше з’явився.

Було б здорово побачити смарагдового гіганта в грі, але це здається малоймовірним. Якщо це змусило вас жадати додаткової інформації, на жаль, вам доведеться довго чекати. Після демонстрації райан шнайдер, голова відділу стратегії франшизи і роботи зі студіями в insomniac games, сказав: «незважаючи на те, що marvel’s wolverine знаходиться на дуже ранній стадії розробки, судячи з того, що я бачив в його емоційному оповіданні і ультрасучасному ігровому процесі, команда вже створює щось дійсно особливе».

“багато хто з команди insomniac є такими величезними шанувальниками персонажа, і один з ключових елементів, який привернув нас до нього, напрочуд не так вже й відрізняється від людини-павука: обидва герої відчувають себе зобов’язаними захищати людей, які менш здатні на це”.

– продовжив шнайдер.