Недорогі і корисні товари з aliexpress: смарт-годинник xiaomi, велокомп’ютер xoss g plus і інше

78

Світлодіодний ліхтар nicron

Ціна $17

Купити тут-boruit

Водостійкий і зручний ліхтарик від популярного бренду nicron з кутом нахилу корпусу на 90 градусів. Світлодіод samsung-видає 600 люмен. Корпус захищений від вологи і пилу, на його підставі розташовується магніт, служать в якості утримання ліхтаря у вертикальному горизонтальному положенні на металевій поверхні.

Стартер (пускач) для автомобіля

Ціна $40

Купити тут-потужніше-xiaomi

Підходить для всіх авто (кросовер/легкова). Можна використовувати як ліхтарик або повербанк для гаджетів. Швидка доставка зі складу в рф.

  • ємність: 11 100 маг
  • пусковий струм: 250 а
  • піковий струм: 600 а
  • 8-рівень захисту
  • ліхтарик (3 режими)

Велокомп’ютер xoss g plus

Ціна $29

Купити тут

Водонепроникний велосипедний комп’ютер xoss з секундоміром, спідометром. Він з бездротовим підключенням і світлодіодним цифровим дисплеєм! легко засліплювати результати за допомогою програми на смартфоні. До замовлення доступний в 14 варіантах.

Ціна $32

Купити тут

Стильний годинник від суббренда xiaomi в металевому корпусі з tft hd дисплеєм 1,28 дюйма. Мають 12 спортивних режимів, новітній контроль сну і моніторинг серцевого ритму.

Робот-пилосос xiaomi mi robot vacuum-mop 1c

Ціна $166

Купити тут

Робот-пилосос з режимами сухого та вологого прибирання. У ньому реалізована навігація для більш точного переміщення по площі, що прибирається.

  • час роботи на одному заряді: 90 хв
  • потужність всмоктування: 2500 па

Змішувач для душу

Ціна $124

Купити тут-тут

Всередині встановлений керамічний клапан витримують різні перепади температур. Матеріал корпусу виконаний з нержавіючої сталі, покрита хромованим складом. Шланг має довжину 150 см, він гнучкий його можна направляти необхідне вам місце.

Usb-тестер

Ціна $4

Купити тут

Даний тестер виконаний в дизайні usb. Цей тип інтерфейсу дозволяє легко встановлювати його на будь-яку техніку або мобільний пристрій. На зовнішній стороні приладу є дисплей на якому відображаються основні параметри у вигляді напруги, сили струму, опір, потужності.