Iphone 13 pro не отримає версію з 256 гб пам’яті

96

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Через кілька днів apple представить смартфони серії iphone 13. У міру наближення офіційної дати запуску з’являється все більше інформації про нове покоління “яблучних” телефонів. Остання інформація стверджує, що iphone 13 pro може не отримати версії з 256 гб накопичувачем. У звіті стверджується, що iphone 13 pro буде мати версії c 128 гб і 512 гб пам’яті.

Реклама

Хоча багатьом користувачам може не сподобатися подібний крок, це не перший випадок, коли apple приймає таке рішення. Нагадаю, що в епоху iphone 7 apple скасувала версію з 64 гб, яку всі вважали найбільш розумною. У компанії був варіант з 32 гб і 128 гб.

Згодом багато хто став купувати смартфони саме з 128 гб пам’яті і очікували подібного пристрою в серії iphone x, проте apple знову все переграла. На цей раз iphone x не отримав вже версії з 128 гб, а тільки 64 гб і 256 гб. Це змусило користувачів знову перебудовувати свої переваги.

У майбутніх смартфонах iphone 13 користувачі, які бажають придбати версію pro з 256 гб будуть розчаровані, так як її просто не буде. Це означає, що доведеться купувати смартфон з 512 гб або 1 тб, а це значно дорожче.

Що стосується серії в цілому, то iphone 13 будуть оснащені дисплеєм з маленьким вирізом. Це перший раз, коли apple вносить в дану характеристику зміни з моменту її появи в 2017 році. Зменшення вирізу дозволить отримати більше співвідношення робочої поверхні екрану до корпусу і кращий зовнішній вигляд. Сам розмір екрану залишився таким же, як у попереднього покоління. У серії буде три розміри екрану: 5,4 дюйма (mini), 6,1 дюйма (iphone13 і pro) і 6,7 дюйма (pro max).