Nvidia вважає, що майнер викинуть на ринок мінімальну кількість відеокарт покоління ampere

78

На технологічній конференції citi global фінансовому директору nvidia колетт кресс (colette kress) мимоволі довелося відповідати на питання, пов’язані з майнінговим бумом і очікуванням другої хвилі «кріптопохмелья». Позиція представників компанії з другого питання вже не змінюється протягом декількох місяців, і було б наївно очікувати якихось нових коментарів саме зараз.

Джерело зображення: nvidia

По-перше, колетт кресс заявила, що виведення на ринок cmp-прискорювачів для майнер і ігрових відеокарт lhr зі зниженою продуктивністю в майнінг був успішним рішенням. Цей захід був досить ефективним, за словами фінансового директора компанії. Зміна моделі на proof-of-stake в майнінг неминуча, а тому nvidia навіть заклала в свій прогноз на поточний квартал мінімальну виручку від реалізації прискорювачів cmp.

Звичайно, активність майнер може зрости або впасти, але бізнесу з реалізації ігрових відеокарт це не завдасть особливого збитку. На думку колетт кресс, попит на ігрові відеокарти дуже високий, а складські запаси мінімальні. Як тільки в роздріб надійде нова партія ігрових відеокарт, вони будуть відразу ж розкуплені.

По-друге, геймери вимагають не просто будь-яку відеокарту, а виріб сімейства geforce rtx, що забезпечує підтримку трасування променів на апаратному рівні. Майнери ж вторинний ринок наситити подібними платами не можуть з тієї простої причини, що вони не продаються в значних кількостях на первинному ринку. Прискорювачі cmp на вторинному ринку геймерів не залучать, тому кожна категорія споживачів буде сконцентрована на своєму типі продукції nvidia.