Scuf представила лінійку бездротових контролерів reflex для ps5

25

Компанія scuf , що спеціалізується на кастомних консольних контролерах, представила лінійку бездротових пристроїв під назвою reflex . Останні створені для ps5 і налічують три моделі: reflex , reflex pro і reflex fps . Ціни починаються з $199,99.

По суті, це дорогий різновид dualsense з «пелюстками», проте не все так просто. Новинки володіють тими ж параметрами, що аксесуари від sony, тобто здатні заряджатися від кабелю usb-c, мають має кнопку відключення звуку, сенсорну панель і так далі, але разом з тим мають ряд переваг.

Лицьову панель reflex можна зняти і замінити на іншу (поки доступна тільки чорна розфарбування, але в найближчі тижні асортимент збільшиться), встановити антифрикційні кільця навколо аналогових стіків, тим самим «пом’якшивши» рух, а головне — всі три моделі оснащені чотирма задніми кнопками, які можна запрограмувати на будь-яку дію.

Контролери здатні зберігати до трьох профілів, дозволяючи користувачам перемикатися між 12 унікальними настройками в залежності від жанру гри. У комплекті з кожним пристроєм йдуть кілька стіків для заміни: довгі, короткі, з опуклою капелюшком і увігнутою. Крім того, задні ручки мають спеціальну форму для найменшого ковзання.

Особливості кожної моделі можна вивчити на офіційному сайті. Попереднє замовлення вже відкрите. Крім ps5 контролер reflex можна підключити до pc.

The brand new scuf reflex for ps5 is here.show no mercy. Be unstoppable.

— scuf (@scufgaming) december 7, 2021