Відбувся реліз the binding of isaac: repentance на ps5, xbox series, ps4 і xbox one

13

Розробник nicalis випустив the binding of isaac: repentance наplaystation 5, xbox series, playstation 4 і xbox one. The bindingof isaac: repentance доступний у вигляді доповнення на playstation 4 іxbox one і окремого видання на playstation 5 і xbox series.окреме видання для ps5 і xbox series включає весь контент ізтһе binding of isaac: rebirth, the binding of isaac: afterbirth,the binding of isaac: afterbirth+. Раніше в березні the binding ofisaac: repentance вийшло на pc в steam і epic games store.

Офіційний опис видання the binding of isaac: repentance:

моліться про покаяння і відродитеся

The binding of isaac: repentance — це остання версія відзначеного roguelike-шутера з двома палицями. Він включає в себе весь контент з попередніх випусків the binding of isaac (rebirth, afterbirth і afterbirth+), а також repentance, останнє і найвеличніше розширення гри, що додає сотні додаткових новихфункцій, режимів і поліпшень. Випробуйте сучасну класику, як ніколи раніше!

гра, яка визначила жанр

Коли мати ісаака починає чути голос бога, що вимагає принестижертву, щоб довести її віру, ісаак тікає в темний і небезпечнийподвал. Там він стикається з натовпами божевільних монстрів, втраченихбратьев і сестер, його страхами і, в кінцевому підсумку,з істотою, яке дало йому життя. З новими фінальними босами і кінцевими кінцівками repentance представляє заключну главу саги про ісаака!

необмежена відповідальність

The binding of isaac: repentance — це випадково згенерованийекшен / рольова гра / шутер з важкими елементами roguelike, в результаті чого ігровий процес може тривати багато тисяч годин.слідуючи за ісааком в його подорожі, гравці відкриють для себяпричудливі скарби, які змінять вигляд ісаака, наділяючи егосверхчеловеческімі здібностями і дозволяючи йому битися з толпамітаінственних істот, відкривати секрети і пробиватися до безопасномуместа.

  • більше 700 виявлених предметів, які тонко ідраматично змінюють ігровий процес.
  • практично нескінченна кількість комбінаційпредметів з нескінченними унікальними і потужними синергіями.
  • 17+ ігрових персонажів з різними характеристиками, здібностями і типами атак.
  • 300+ типів монстрів, яких потрібно перемогти.
  • 125+ смертоносних босів.
  • альтернативні шляхи, кілька рівнів складності, більше 20 можливих кінцівок.
  • 40+ відкриваються випробувань.
  • 22 000+ різних дизайнів кімнат
  • 600+ предметів і секретів, коториепредстоіт відкрити
  • тонни какашек!