У Китаї відкрився парк з роботами

431

Хочемо ми цього чи ні, але ера роботів вже почалася. Поки механоіди не планують знищити людство, а лише служать для полегшення людського життя. Все частіше в різних містах світу проводяться виставки і конференції, на яких розробники показують свої творіння. Один з таких заходів відбувся в Китаї, а після його завершення був відкритий перший парк роботів.

На території парку відвідувачів зустрічали різні роботи. Вони не просто стояли, а реагували на деякі команди і навіть віталися з перехожими. Всього було представлено близько двохсот механоїдів, кожен з яких призначений для певної сфери життя.

Глядачі могли побачити механічних санітарів, пожежних, водіїв і навіть піаністів. Варто зазначити, що більша частина пристроїв була розроблена китайськими майстрами.

Ідея настільки сподобалася оточуючим, що керівництво міста Юйяо вирішив піти далі, і побудувати цілий район роботів, витративши на це понад 800 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що ще навесні 2016 року в тому ж Китаї пройшла виставка трансформерів, які були зроблені з металобрухту. Всі експонати були розподілені між тематичними павільйонами. На жаль, моделі були стаціонарними (не рухалися) і не мали навіть найпростішими інтелектуальними здібностями.

У Китаї відкрився парк з роботами

Але вже скоро в новому парку з’являться більш розвинені роботи не тільки китайського виробництва, але і з Японії, США і Росії.