Скоро працівників багатьох професій замінять роботами

352

Технологічний прогрес неможливо утримати на місці, завдяки вченим, які намагаються перетворити фантастичні ідеї у реальність. Якщо кілька років тому роботи могли виконувати найпростіші дії, то зараз вони здатні замінювати працівників багатьох професій.

Наприклад, у деяких просунутих країнах розумні механізми задіяні у сфері перевезень і навіть в медицині (беруть участь у складних хірургічних операціях).

На початку 2000-их ми і подумати не могли, що роботизоване майбутнє настільки близько. Японські науковці запевняють, що через пару років роботи будуть задіяні майже в кожній сфері нашого життя.

Вже нікого не здивуєш безпілотним транспортом. А через 2-3 роки сильні світу сього зможуть взагалі відмовитися від послуг особистого водія, якого замінить штучний інтелект.

Квадрокоптеры, літаючі дрони вже у всю використовуються для доставки кореспонденції і дрібногабаритних вантажів на невеликі відстані. Як тільки країни створять законодавчу базу для регулювання перетину безпілотниками кордонів держав, розвиток даної галузі суттєво пожвавиться.

У США кипить робота над проектом “робот-патрульний”. Це пристрій з ІІ повинно буде стежити за дорожньою обстановкою і реагувати на різні події (надсилати запити в службу порятунку, сповіщати найближчі пости про порушників).

Як думаєте, чи варто довіряти розумним механізмів відповідальну роботу? Чи зможуть вони замінити більшість професій?