[nycc 2021] опенінг the legend of vox machina, або коли amazon перетворив d&d в гібрид аніме і анімації

21

Amazon показав вступну заставку мультсеріалу для дорослих the legend of vox machina, що поєднує прийоми західної анімації і аніме.

Почалося все в 2012 році, коли актор озвучування метт мерсер (голос рексара з world of warcraft, робіна з batman: arkham knight і люка скайуокера з star wars battlefront ii, який працював над багатьма популярними відеоіграми і аніме) вирішив організувати для своїх колег кампанію в dungeons&dragons. Так з’явилася critical role.

Серед учасників команди, наприклад, лора бейлі (рейн з bloodrayne, джайна з wow, емджей з marvel’s spider-man і еббі з the last of us part ii). У critical role багато шанувальників, а її учасники не тільки озвучують своїх персонажів, але і допомагають з відбором контенту, адже перша кампанія зайняла понад 400 годин, а в мультиплікаційному шоу лише 12 епізодів, що включають в тому числі оригінальний контент (хоча в планах і другий сезон).

Проект пройшов через kickstarter, анімацію ж довірили американській titmouse, на рахунку якої «зоряний шлях: нижні палуби», «вандавіжен», «локі» і серія ігор guitar hero.

Трансляція the legend of vox machina розпочнеться на amazon prime video 4 лютого 2022 року.