Пропали стандартні ігри для Windows 8 – робимо відновлення

481

Здрастуйте, мої шановні читачі і новоприбулі відвідувачі блогу “IT Технік». Багато хто з Вас після переходу з «сімки» на наступну версію ОС Віндовс намагаються знайти ігри для Windows 8: улюблені пасьянси, шахи, Косинка завантажити безкоштовно на комп’ютер Windows 8 і т. д. Якщо самостійно розібратися в ситуації у Вас не виходить, то спеціально для таких випадків я написав цю статтю.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Куди поділися «Сапер» і компанія?
    • Як повернути?
    • Як видалити?
  • Сумісність
  • Трохи про безпеку

Куди поділися «Сапер» і компанія?

Як ми раділи, коли після тривалого користування «сімкою» отримали можливість оновитися до Віндовс 8. Але позитивні емоції багатьох користувачів були розвіяні новиною про те, що стандартні гри розробники вирішили прибрати з дистрибутива. А адже ми так до них звикли. Чому ж тепер займатися на роботі без «Косинки» і «Солітера»?

В одній з попередніх статей я вже піднімав тему стандартних ігор для Windows 7, як виявилося люди шукають їх так і Windows 8.

Як повернути?

Добре, що є можливість повернути все на свої місця. І я зараз говорю не про повернення до сьомої версії «Вінди». Можна скачати весь набір з офіційного магазину Microsoft. Не потрібно вишукувати гри по одній на різних сайтах. Досить перейти в папку «Ігри», звідки доступний перехід до Store (маркет).

Всі необхідні іграшки зібрані в колекції «Microsoft Solitaire Collection», яку слід встановити, клацнувши по відповідній кнопці.

А можна стандартні ігри для Віндовс 8 скачати безкоштовно російською мовою з офіційного ресурсу. Коли файл буде завантажено, слід відкрити папку, в якій він зберігся. Подвійний клік лівої кнопки мишки запустить процес установки.

Пропали стандартні ігри для Windows 8 – робимо відновлення
Скачати: Ігри Windows 7
Стандартний ігровий набір сімки
Скачано: 13500, розмір: 38.7 KB, дата: 23.Лип.2016

На одному з етапів Ви зможете відзначити ті ігри, які Вам подобаються. Так Ви заощадите місце на жорсткому диску, відмовившись від непотрібних розважальних додатків.

Пропали стандартні ігри для Windows 8 – робимо відновлення

Але повний комплект «важить не так вже багато – трохи більше 120 Мб, що є сущою дрібницею при нинішніх обсягах накопичувачів.

Як видалити?

Якщо ж Вам раптом захочеться позбутися від парочки ігор, то зробити це можна звичайним способом – через розділ «Програми та компоненти» в Панелі управління.

Пропали стандартні ігри для Windows 8 – робимо відновлення

Сумісність

Деякі читачі цікавляться питанням сумісності: чи працюватимуть ці ігри в системі 64-bit? Можете не сумніватися, вони без проблем запустяться і доставлять Вам масу задоволення, допомагаючи скоротати час.

Також, немає різниці, встановлювати їх на стаціонарний ПК або ноутбук.

Трохи про безпеку

Я буду не я, якщо не попереджу Вас про потенційну небезпеку. Суть наступна: у мережі є безліч небезпечних ресурсів, які пропонують завантажити стандартні ігри для Windows 8. А щоб зацікавити наївних користувачів, набір додають ще кілька додатків, видаючи їх за оновлення для поліпшення графіки, можливостей).

Не у всіх 100% випадків все може закінчитися плачевно, але ймовірність зазнати вірусній атаці досить висока. Мені доводилося стикатися з подібними речами. Як тільки я вирішив встановити ігровий софт, на одному з етапів майстра інсталяції почали вискакувати пропозиції безкоштовних утиліт для оновлення драйверів / захисту від щоденних загроз / прискорення ПК і т. д. Від усього цього мотлоху я відмовився, оскільки сам здатний вибрати програму для оптимізації системи або боротьби з троянами.

Пропали стандартні ігри для Windows 8 – робимо відновлення

Але далі стало ще цікавіше. У браузері з’явилася реклама, а місце на диску C почало зменшуватися з кожним днем. З’явилися приховані папки, назви яких складалися з хаотичного набору символів.

Всередині них розташовувалися дивні файли з невідомих мені розширенням. Видалення таких елементів ні до чого не приводило після перезапуску ПК, вони знову створювалися. На той момент я був не дуже підкований в комп’ютерних секрети і вирішив просто відформатувати диск і перевстановити ОС.

Так що будьте уважні! Качайте тільки з магазину або офіційного сайту. Ось посилання, за якою можна Заперові завантажити для Windows 8 (та інші ігри).

З повагою, Віктор