Ноутбук Hybrx від Azpen: найдешевший в світі!

396

Кожен новий виробник гаджетів намагається увірватися на ринок і відхопити ласий шматочок. Але не всім це вдається. Цілком імовірно, що компанія Azpen досягне успіху в цьому напрямку, оскільки планує почати масове виробництво найдешевшого ноутбука у світі. Модель Hybrx вже була подана, та її вартість просто вражає – всього 70$. Що ж чекає потенційних покупців?

Пристрій використовує власну ОС Remix 3.0, яка базується на Андроїд 5.1 з повноцінною підтримкою багатьох десктопних додатків.

  • Інтерфейс має звичну панель завдань;
  • Підтримуються вікна і паралельний запуск декількох програм;
  • Є меню, на кшталт «Пуск» у Windows.

Наступний відео огляд зацікавить Вас ще більше:

Буде випущено кілька різновидів, які відрізнятимуться об’ємом оперативної пам’яті (один або два гігабайти), кількістю інтегрованої пам’яті (16 або 32 гіга).

Екран ноутбука буде мати розмір діагоналі 11,5″ з максимальною роздільною здатністю 1366х768 пікселів. Процесор 64-bit архітектурою повинен знизити споживання енергії. Ємність акумулятора становить 8000 маг.

Початок продажів заплановано на осінь 2016 року. А поки що проект перебуває у фінальній стадії розробки. На сайті Kickstarter проводиться збір коштів на вдосконалення самого дешевого ноутбука – можете внести свою лепту у цю добру справу, і опинитися серед перших володарів цього гаджета.