Як відкрити декілька поштових скриньок одночасно

442

Доброго дня! Я частенько переглядаю запити користувачів у пошукових системах, на форумах та інших сервісах, які надають відповіді. Нерідко люди запитують: скільки поштових скриньок можна завести на Яндексі та інших службах? У свій час я реєструвався практично скрізь, маю не один e-mail, але з обмеженнями кількості ящиків особливо не стикався. Але заради Вас вирішив «покопатися» в цій темі.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як було раніше?
 • А що зараз?
  • Як швидко перемикатися між ящиками?
  • Трохи рад

Як було раніше?

Колись можна було створювати незліченна кількість акаунтів, чим я і займався. Мені це потрібно було для можливості реєстрації максимального числа облікових записів на LiveJournal і інших мікроблогах, щоб розміщувати там статті з посиланнями на свої сайти. У 2009 році це спосіб просування працював дуже добре.

На той момент у мене було 25 ящиків на Mail ru. Але з часом я перестав ними користуватися. Не так давно вирішив перевірити парочку, і виявилося, що вони вже недійсні. У довідці знайшов інформацію, що неактивні e-mail видаляються через деякий час.

А що зараз?

Деякі поштові сервіси для Вашої ж безпеки просять вказувати номер телефону, який буде прив’язаний до конкретного ящика (для відновлення доступу, у разі втрати пароля). Якщо Ви погодитеся на такий крок, то при спробі зареєструвати понад 10 нових адрес пошти на один номер, отримаєте відмову.

Якщо ж обійтися без телефону, то обмеження менш суворі. Можна створювати скільки завгодно ящиків, тільки навіщо Вам це потрібно?

Подібна схема працює практично у всіх постачальників послуг. Деякі з них вводять обов’язкову прив’язку мобільного номера, щоб захистити Вас і себе від створення безлічі облікових записів (які можуть використовуватися для розсилки спаму). В одній із статей я писав про те як налаштувати пошту на Windows 10, якщо ще не зробили читайте, дуже зручно.

А Ви знали, що…

Яндекс на одне ім’я автоматично заводить відразу кілька ящиків в різних доменних зонах: ya.ru, yandex.ru, yandex.ua, yandex.by і т. д.

 • 3 способи відключення клавіші Windows (Win)
 • Як прискорити комп’ютер по-максимуму
 • Як визначити розрядність ОС і яку систему краще ставити — 32 або 64 біт
 • Як відключити вбудований захисник Windows 10

Як швидко перемикатися між ящиками?

Хочу розповісти про корисний функціонал, який реалізував Яндекс. Припустимо, у Вас кілька ящиків, які прив’язані до одного облікового запису Yandex. До речі, Google Gmail такий номер не пройде, оскільки там одного облікового запису відповідає конкретний e-mail. Коли така можливість була, але зараз (в цілях безпеки) Гугл її відключив.

Так от, як швидко переходити від вмісту одного повідомлення до іншого? Необхідно виконати зв’язку (максимум 5 адрес), через налаштування Яндекса. Ось як це робиться:

 • Заходимо в будь-який з ящиків і праворуч бачимо свій аватар (фото, зображення).
 • Клікаємо по ньому, щоб відобразилося випадаюче меню. У ньому тиснемо по напису «Додати користувача»:

Як відкрити декілька поштових скриньок одночасно

 • Вказуємо дані: адреса і пароль. Потім заходимо:

Як відкрити декілька поштових скриньок одночасно

 • Тепер для перемикання між ящиками ми просто клікаємо по аватарці, і з випадаючого списку вибираємо потрібний обліковий запис. Відразу ж після цього відбувається перехід до вмісту e-mail:

Як відкрити декілька поштових скриньок одночасно

Можна додавати до 5 «учеток», як було сказано вище. Але Яндекс планує збільшити ліміт до десяти через деякий час (як повідомляють офіційні джерела в інтернеті).

Щоб прибрати зі списку певну адресу, слід вибрати його (щоб він став активним), а потім в меню клікнути на «Вихід». Після цього у переліку ящиків він відображатися не буде.

Як відкрити декілька поштових скриньок одночасно

Трохи рад

 • Якщо працюєте на чужому комп’ютері, ніколи не ставте галочку «Запам’ятати пароль» при вказівці облікових даних. Також не погоджуйтеся на пропозицію браузера зберігати пароль;
 • Не забувайте виходити з свого аккаунта, коли закінчите працювати. Інакше піддаєтеся ризику, що хтось інший зможе прочитати Вашу переписку;
 • Якщо все ж забили вийти з облікового запису на чужому ПК, можна з іншого комп’ютера зайти в налаштування Яндекс Паспорт і в параметрах персональних даних натиснути на посилання «Вийти на всіх комп’ютерах»:

Як відкрити декілька поштових скриньок одночасно

Спасибі за увагу! Сподіваюся, я зміг відповісти на Ваші запитання. Якщо ж щось неясно, напишіть мені в коментарях до даної статті. Буду радий допомогти.