Починаються продажі розумного браслета xiaomi mi smart band 6 nfc в європі

38

На заході xiaomi у вересні серед інших пристроїв компанія представила для європейського ринку розумний браслет mi smart band 6 nfc. Версія без стандарту зв’язку nfc існує з березня, але на цей раз власники браслета отримають можливість платити прямо з зап’ястя завдяки партнерській угоді з mastercard.

У п’ятницю цей фітнес-трекер був представлений в італії. Його можна купити на італійському сайті xiaomi і підрозділі amazon за ціною 55 євро. Бажаючі використовувати nfc для платежів повинні переглянути список підтримуваних банків. Їх досить багато, але все ж не всі з можливих, хоча список може розширюватися. У цьому браслеті також є мікрофон і підтримка асистента alexa. Можна звертатися до асистента голосом, але голосової відповіді ви не дочекаєтеся. Запитувана інформація буде відображатися на екрані.

Можливо, наявність пристрою тільки в італії пов’язано з повільністю укладення угод з банками. У кожній країні вони свої і потрібно долати різні бюрократичні зволікання. Можна розраховувати, що поступово xiaomi mi smart band 6 nfc надійде в продаж в більшій кількості країн.