Представлення відомих американських національних парків в новому відео по riders republic

17

На даний момент, до 13 жовтня (10:00 мск), будь-який бажаючий користувач пк зможе завантажити безкоштовну пробну версію спортивного симулятора riders republic в ubisoft connect і взяти участь в масових заїздах з іншими гравцями. А на додаток до цього розробник ubisoft поділився ще двома новими відеороликами, показуючи безліч американських національних парків, по яких можна буде покататися в майбутній грі.

Це брайс-каньйон, долина йосеміті, секвойя, гора мамонта і безліч інших парків. Всі вони були об’єднані і включені у величезний внутрішньоігровий світ, зберігаючи при цьому свої унікальні характеристики. Наприклад, в каньйонлендс вас зустрінуть розкинулися дюни, а в гранд-тітон-засніжені вершини. Про процес відтворення всіх цих парків в грі більш детально розповідається в другому відеоролику.

Реліз riders republic відбудеться 28 жовтня на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4, playstation 5 і stadia. Бажаючі також можуть ознайомитися з нашим превью і майбутньою ігровою дорожньою картою першого року з сезонами і пострілізним контентом.