Genshin impact: зоряна перлина – як підсвітити малюнки у формі зірки? [гайд]

17

Докладне рішення головоломки з малюнками у формі зірки на цурумі в genshin impact. Розбір однієї з найскладніших загадок останнього острова інадзуми.під час знайомства з островом цурумі гравцям доведеться пройти через підземний хід між піком сірікоро і святилищем тірай. У цьому місці можна знайти таємничі наскальні малюнки, явно пов’язані з якоюсь загадкою. Наближаючись до стін, на які нанесені дані зображення, мандрівник побачить кнопку взаємодії «активувати». Вона підтверджує практичну цінність цих місць. Для того щоб підсвітити картинки у формі зірки, потрібні зоряні перлини .

Далі в статті мова піде про загадку з картинками у формі зірки і зоряними перлинами. Докладний гайд допоможе вирішити одну з найскладніших головоломок локації, доданої в оновленні 2.2 для геншин імпакт.

Де знайти картинки у формі зірки на цурумі

Печера з зазначеними зображеннями знаходяться в підземному ходу між піком сірікоро і святилищем тирай. Туди гравець потрапляє, коли проходить стартове завдання світу «крізь туман» , зокрема, його перший квест – «виключно винятковий письменник».

Те, що даний квест не останній в серії, наше припущення, яке може виявитися невірним.

Самі зображення знаходяться в наступній точці на карті (пам’ятайте, що кімната з малюнками розташовується під землею/водою).

Для активації малюнків знадобляться зоряні перлини, про що свідчить вікно, що відкривається при взаємодії зі стінами.

Де взяти зоряну перлину

На даний момент точне місце розташування зоряних перлина на цурумі в геншин імпакт невідомо. Як тільки вдасться вирішити загадки на картинках у формі зірки, ми обов’язково опублікуємо гайд в цій статті.

Нагороди

Очевидно, що і скарби, приховувані даної головоломкою, залишаються для авторів невідомими. Інформація про нагороди за вирішення загадки із зоряними перлинами буде опублікована разом з самим гайдом.