Genshin impact: кручена безодня – гайд по проходженню всіх поверхів | згасаючий місяць

27

Докладний розбір кручений безодні в genshin impact. Інструкція по проходженню одного з найскладніших ігрових випробувань з відмінними нагородами.

Без участі у випробуваннях кручений безодні гравець не зможе повноцінно закривати контент в genshin impact. Поетапні бої відкривають доступ до різних нагород і досягнень. В інструкції зібрана основна інформація про те, як знайти і пройти всі арени кручений безодні з урахуванням наявних у середньостатистичного гравця персонажів.

Що таке кручена безодня в genshin impact

Кручена безодня – це особлива зона з випробуваннями, яку можна порівняти з нескінченними вежами в сучасних мобільних екшен-рпг. На практиці в genshin impact представлено всього 12 поверхів безодні, проходження яких дасть гравцеві велику кількість каменів витоку та інших цінних нагород.

Як потрапити в кручену безодню

Для доступу до цих випробувань гравці повинні відкрити риф маска, а також мати 20 ранг пригод або більше. Потрапити туди можна з мису віри, що знаходиться на сході від мондштадта. Однак червоточина, що веде до рифу, через який потрібно пройти один раз (потім досить телепортуватися), знаходиться високо в повітрі. Щоб розблокувати вітряний потік, що піднімається на таку висоту, потрібно активувати відразу три статуї фей.

Далі на скріншотах з інтерактивної та ігрової карти представлені точки розташування всіх фей, а також маршрут переміщення від мису віри до рифу маска.

Опинившись на острові, ви можете входити в безодню, якщо відповідаєте всім умовам випробувань.

Умови випробувань в кручений безодні

Є деякі особливості проходження рівнів в кручений безодні. Стандартні характеристики та навички персонажів посилюються (або послаблюються) за рахунок аномалій артерій землі та благословень.

аномалія – це статичний бафф, який діє в кожній з кімнат в межах одного поверху безодні.

благословення – це один з трьох баффів, пропонованих гравцеві в кожній кімнаті на вибір. Благословення синього кольору діють на весь поверх, а коричневого – тільки на кімнату. Вибирати, природно, слід перші, якщо, звичайно, вони не йдуть в розріз зі стратегією, обраної для загону. Також варто відмовлятися від бонусів зцілення, оскільки вони просто не потрібні повноцінному загону з хілом.

У кручений безодні не можна (до кінця поверху):

  • грати кооператив;
  • використовувати їжу і витратні матеріали з інвентарю;
  • міняти загін;
  • міняти зброю і артефакти;
  • підвищувати рівень героїв або піднімати їх.

По досягненню 5-го поверху доведеться збирати два повноцінних загону, т. К. Проходити рівні потрібно буде відразу по 2-м напрямками. Після проходження поверху можна вийти в меню безодні і зібрати нагороди.

Що таке благословення безодні

Кожен 15-денний цикл в кручений безодні змінюється загальний для всіх поверхів бафф – благословення. Це певний ефект, який також може вплинути на стратегію формування загону і використання персонажів в бою.

Поточне благословення безодні-згасаючий місяць. Після активації вибуху стихії сила атаки всіх членів загону зростає на 6,5% протягом 15 секунд. Ефект стакається до 7 разів. При накопиченні максимальної кількості зарядів атаки активного персонажа починають викликати ударні хвилі, що йдуть від мети (не частіше разу на 2 секунди).

Як пройти поверхи кручений безодні

На кожному етапі випробувань гравців чекають особливі противники. Рівень ворогів збільшиться, а персонажів в загоні доведеться підбирати під елементи, проти яких потрібно боротися. Ми детально розповімо про те, яких героїв виставляти на бій з противниками на кожному з поверхів.

1-й поверх

кращий загін

безкоштовний загін

Піро-герой на чолі загону повинен стати основним dps. По можливості його атаками будуть заряджатися скіли розсіювання. Герої на зразок барбари або кейа потрібні для відхилу і контролю над ворогами, а також для створення додаткових елементальних реакцій.

2-й поверх

кращий загін

альтернативний загін

3-й поверх

кращий загін

безкоштовний загін

На цьому етапі за успішно проходження 3 кімнати 3-го поверху гравець отримує сян лін. Далі вона буде вказуватися як безкоштовний персонаж.

4-й поверх

кращий загін

альтернативний загін

безкоштовний загін

5-й поверх

На цьому етапі з’являється розвилка. Подальший гайд буде писатися окремо для кожного коридору. Також з нього пропадуть безкоштовні загони. Навіть за умови отримання ноелль по знижці з банера для новачків, ви не зможете зібрати дві повноцінні бойові групи.

1-й коридор

2-й коридор

6-й поверх

На цьому рівні з одного боку гравця чекають кріо-вороги, зокрема, стрибуни і слайми, а з другого – аналогічні монстри, але вже піро-стихії. Необхідно підібрати загони для битви з кожною ворожою групою.

1-й коридор

2-й коридор

7-й поверх

Сьомий поверх кручений безодні повністю представлений застрільниками фатуї. Основним недоліком цих супротивників, мабуть, можна вважати хороший відхил, якщо в групі присутній гідро-застрільник.

1-й коридор

2-й коридор

8-й поверх

1-й коридор

2-й коридор

9-12 поверхи | згасаючий місяць

Інформація по 9-12 поверху безодні, які називаються місячної спіраллю, представлена окремо, тому що ці рівні постійно оновлюються. Кожні 15 днів випробування для цих поверхів змінюються разом із загальним благословенням безодні. Після відкриття місячної спіралі ви назавжди отримуєте до неї доступ, щоб перепроходити верхні рівні з початком чергового благословення безодні.

16 вересня 2021 року з актуальним благословенням – згасаючий місяць.

Минулі

Натисніть на «+» (плюс), щоб відкрити.

Изобильнаялуна

Роздробленная місяць

Місяць вітрів

Місяць протесту

9-й поверх

Гравцям, дістався до цього рівня випробувань, доведеться зіткнутися не тільки з баффамі аномалії, але і з дебаффами, які значно ускладнювати проходження випробування.

1-й коридор

2-й коридор

10-й поверх

1-й коридор2-й коридор

11-й поверх

У цій частині місячної спіралі рекомендуємо приділити більш пильну увагу другому загону, тому що в останній кімнаті доведеться битися з двома вісниками безодні.

1-й коридор2-й коридор

12-й поверх

1-й коридор2-й коридор

Враховуючи, що в кімнатах немає ефекту аномалії, покладатися доведеться виключно на власних героїв, зброю і артефакти. Додаткового буста на поверсі немає.

Нагороди

Всього за проходження кручений безодні з урахуванням місячної спіралі одного циклу можна отримати 3000 прімогемов. Повторне проходження 9-12 поверху також буде приносити по 50 каменів витоку за кожні 3 зірки. Відповідно, кожні 15 днів можна отримувати від безодні ще 600 прімогемов, якщо навіть всі поверхи закриті раніше. У розділах вище вказані й інші нагороди, загальної кількості яких достатньо, щоб добре прокачати персонажів і зброю в genshin impact.

Після оновлення 1.6 в genshin impact ми змінимо гайд по 9-12 поверху безодні відповідно до того, які монстри і боси будуть розміщені на цих рівнях. Додавайте сторінку в закладки, щоб завжди знати, як збирати загін для проходження чергового циклу місячної спіралі.

Вам буде цікаво:

Genshin impact: як отримати персонажів безкоштовно і за молитви (s рангу і 5*)

Genshin impact: театр механікус етап чудес – tower defense повертається [кращі загони і вежі]

Genshin impact: примарний потік-проходження всіх випробувань

Genshin impact: хякунін іккі – всі рівні [гайд по загонах]

Tags:genshin impact