Ось навіщо потрібно іноді перезавантажувати Wi-Fi

376

Доброго дня. Впевнений, що Ви теж так неодноразово робили – коли раптом пропадав інтернет, Ви на деякий час вимикали маршрутизатор Wifi. Але чи замислювалися Ви, навіщо перезавантажувати Wifi роутер, чому цей спосіб допомагає?

Хочете знати правду?

Роутери влаштовані всередині так само, як і звичайні комп’ютери. У них є свій обробник процесів, пам’ять і навіть ОС. Це перша причина, чому варто перезапускати пристрій. Адже ви перезавантажуємо комп’ютер час від часу.

По-друге, провайдери інтернет послуг присвоюють роутеру тимчасовий IP-адресу. І всі пристрої, які підключені до “вай-фай” теж мають свій індивідуальний, але тимчасовий адресу. Періодично ці значення змінюються, і роутер може не встигати “підхоплювати” (синхронізувати) ці зміни. Як результат, сигнал може перериватися. Щоб цей процес не набридав Вам своєю частотою, слід хоча б раз на добу на пару хвилин вимикати роутер.

Третя причина криється в пам’яті пристосування, яка при підвищеному навантаженні (одночасному підключенні великої кількості користувачів) може закінчуватися. У підсумку, пристосування починає “підвішувати” під час перетравлення інформації. Перезавантаження допоможе усунути проблему.

І наостанок. Якщо в налаштуваннях роутера вказаний автоматичний вибір каналу, після перезапуску може бути “підхоплений” більш вільний канал (з меншим трафіком). Це актуально для багатоквартирних будинків, де майже в кожній квартирі використовується свій передавач Wifi.

Якщо зазначені вище дії не допомагають, значить, варто спробувати новий гаджет, більш сучасний і з найкращою продуктивністю. Як щодо фірмової розробки Google, яка була презентована на початку жовтня 2016 року?)))