Продажі apple watch series 7 стартували по всьому світу без затримок

38

З сьогоднішнього дня 15 жовтня фірма apple запускає в продаж новий розумний годинник series 7. З сьогоднішнього дня новий гаджет почнуть отримувати клієнти, предзамовившие товар на початку жовтня. Також стартували і продажі в звичайних роздрібних магазинах у багатьох країнах світу, в тому числі і в росії.

Можливість попередньо замовити новинку від apple, яка була продемонстрована широкій публіці ще на початку осені разом з iphone 13, з’явилася у всіх любителів яблучної техніки ще 8 жовтня. Однак, трохи пізніше в інтернеті стали поширюватися чутки, що компанії доведеться відкласти випуск свого нового пристрою на кінець 2021 року через проблеми з комплектуючими.

Втім, як тепер стало очевидно, це були не більше ніж чутки. Фанати apple по всьому світу вже отримують на руки свої нові пристрої і з радістю діляться цією новиною в своїх соцмережах. Придбати новинку в звичайному роздрібному магазині теж не проблема-найбільші російські продавці вже готові запропонувати вам новий пристрій з максимально швидкою доставкою або самовивозом. На даний момент нові розумні годинник на 41мм можна придбати за 36990 рублів, а на 45мм – за 39490 рублів.