Asus опублікувала тизери чотирьох материнських плат intel z690 з різних серій

26

Компанія asus опублікувала в twitter тизери з фотографіями і короткими відеозаписами, що показують дизайн декількох материнських плат для майбутньої платформи intel lga1700. Презентація нових процесорів intel alder lake і материнських плат на базі системної логіки z690 повинна відбутися 27 жовтня, на цей же день asus запланувала свій захід break all limits, повідомляє wccftech.

rog strix. Джерело: twitter @asus_rogproart. Джерело: twitter @asus

Матеріали демонструють нам фрагменти плат наступного покоління з лінійок rog strix, proart, prime і tuf. На зображенні rog strix відразу можна помітити пару 8-контактних роз’ємів додаткового живлення і прикрашену підсвіченою панеллю пластину, що закриває радіатор vrm і роз’єми введення-виведення. Фотографія z690 proart, плати призначеної для професійних систем творців контенту, демонструє відмінні можливості розширення, присутні як мінімум чотири слота m. 2, накритих радіаторами, і вісім портів sata iii.

У демонстрації материнської плати z690 tuf gaming можна помітити як мінімум чотири слоти m. 2, три з яких закриті радіаторами armor. До слова, з ще одного ракурсу плату можна досліджувати на сторінці компанії adata в weibo, там публікувалася спільна фотографія з оперативною пам’яттю ddr5. Далі, як припускає ресурс wccftech, була представлена краща в своїй лінійці модель prime z690-a, яка отримає оновлений дизайн радіатора vrm і кожуха панелі введення-виведення.