Слов’янське пригода yaga отримало сюжетне доповнення-з лісовиком, кумою лисицею та іншими персонажами

18

Незалежний ігровий видавець versus evil спільно з розробниками з breadcrumbs interactive повідомили про випуск доповнення до рольового бойовика yaga. Контентна надбавка roots of evil додає в гру новий біом-зіпсований ліс (corrupted forest), наповнений унікальними істотами і персонажами-босами.

Джерело зображення: versus evil

Roots of evil запропонує нову сюжетну главу з додатковими завданнями. Доповнення розповість історію глухого села дубовий дол, обложеної мерзенними зараженими тварюками. Біженці, які шукають притулку, підозрюють у скоєному лісовика, лісового духу, і хочуть його знищити. Лісовик не згоден з ними і звертається до головного героя, благаючи пощадити його і вирішити все мирним шляхом.

Свіжий dlc надасть гравцям можливість ближче познайомитися з новими персонажами: кумою лисицею, хлопчиком з дрібничками і лихварем джіджі. У головного героя з’явилися нові можливості по створенню екіпіровки, зброї і магічних предметів. А новоявлену кирку можна використовувати не тільки в якості знаряддя праці, а й застосовувати в боях.

Доповнення roots of evil продається в магазинах steam і gog. Також сьогодні в продаж надійшло видання armful edition, що включає гру, саундтрек в цифровому вигляді і доповнення roots of evil.