Стара пара шукає інструктора з гри в the last of us part ii

23

Найгучніший реліз минулого року, the last of us part ii, просто відмовляється йти з передовиць. Цього разу, правда, привід згадати про блокбастері студії naughty dog підібрався дуже душевний-якщо не сказати курйозний.

Джин парк, репортер washington post, звернув увагу на цікаве оголошення з сайту craigslist. Згідно з ним, стара пара шукає інструктора для допомоги з проходженням ігор на playstation 4, зокрема другий the last of us. Вони б і раді допомогти еллі пройти по дорозі ненависті і помсти самостійно, але, на жаль, їм складно впоратися з контролером. Подружжя підкреслює, що вакциновані і тренер їм потрібен теж щеплений.

Незважаючи на суперечливе ставлення спільноти до хіту naughty dog, публіка з цікавістю і розчуленням поставилася до замітки. Деякі (у тому числі актриса шеннон вудворд, виконавиця ролі діни з part ii) навіть запропонували свої послуги — але, на жаль, парк не дав посилання на конкретну публікацію. Орієнтири, втім, вказані на скріншоті: геймери у віці мешкають десь на півдні каліфорнійського сан-хосе.