Анонсовано вихід багатокористувацької гри deathverse: let it die на ps5 і ps4

18

Видавець gungho online entertainment і студія supertrick gamesанонсували вихід умовно-безкоштовної багатокористувацької ігриdeathverse: let it die на playstation 5 і playstation 4 навесні 2022года.

Команда, яка раніше створила let it die — гру на виживання, котораявишла в 2016 році і досягла семи мільйонів завантажень, готова сновапоразіть гравців випуском deathverse: let it die. Дія нової гри відбувається через сотні років після подій let it die. У цей раз гравці будуть боротися за славу в реаліті-шоу на виживання deathjamboree. Дія шоу відбувається у віртуальному світі, відомому яквселенная смерті( deathverse), який був створений групою yotsuyamagroup як кінцевий пункт призначення для людських душ.

На час участі в шоу всім учасникам надається спеціальний пристрій ” вілсон» (“wilson”) — робот, який всіляко допомагає вбою. Робот оснащений великою кількістю функцій, і він здатний перетворюватися в зброю, розгортати захисний щит, оглушати ворогів за допомогою електричних куль і активувати різні можливості. Всі додаткові форми вілсона будуть відкриватися після його поліпшення.

Також гравець буде отримувати нові костюми і образи для вілсона,привертаючи увагу спонсорів. У шоу death jamboree в основному представлені битви на виживання, але в залежності від сезону також будуть доступні інші режими, обмежені за часом.