ArmPhone не перестає радувати

360

В одній з попередніх новин я розповідав про новий вірменському смартфоні Армфон. Але на той момент було мало інформації про модельному ряді і точні характеристики. Тепер ситуація прояснилася. На цій сторінці можна ознайомитися з більш детальним описом новинки.

Раптовий прорив

Мало-хто з інтернет-користувачів чув про компанії TSD (Вірменія), яка несподівано анонсувала лінійку Android-гаджетів. Крім телефонів Armphone був представлений і планшет Armtab. Але тепер все змінилося. Всі новинні портали сурмлять про технологічному прориві і неминуче комерційному успіху.

Більше фото на офіційній сторінці Instagram

Вже в грудні 2016 року стартують продажі в країнах СНД.

Керівник TSD, Ваан Шакарян, зазначив, що гаджети є виключно вірменської розробкою, хоча їх складанням займаються компанії США і Китаю.

Модельний ряд

Докладного огляду поки немає, але є офіційні характеристики кожного зі смартфонів ArmPhone:

  • 0502P – бюджетний телефон з відмінними показниками. Дисплей на 5,1 дюйма з роздільною здатністю HD, процесор – 4-х ядерний, 1 Гб ОЗП / 8 Гб внутрішньої пам’яті. ОС – Андроїд 5.1;
  • 0505P – від попереднього смарта відрізняється збільшеним об’ємом оперативки (2 Гб) і вбудованої пам’яті (16 Гб) + корпус захищений відповідно до стандартів IP67. ОС – Андроїд 6.0;
  • 0508P – недорогий пристрій з невеликим екраном (4,5 дюйма). В іншому схожий з 0502P;
  • 0509P – аналог 0505P, але без захисту від вологи і ударів. Модель середнього класу.
  • 0520P – цей ArmPhone є флагманським. Оснащений великим дисплеєм з роздільною здатністю 1920*1080px, 8-ядерних обробником процесів, трьома “гигами” оперативної пам’яті. Для зберігання даних передбачено 32 Гб власної пам’яті. Цю модель можна буде купити 3 грудня!

ArmPhone не перестає радувати

Вартість

Орієнтовна вартість смартфонів варіюється в межах від 8 до 20 тисяч рублів, залежно від моделі. Більш точна інформація буде представлена трохи пізніше. Початок продажів в Росії заплановано на 3 грудня 2016 року, відразу ж після презентації на ВДНГ.

Офіційний сайт (щоб перейти на російську мову, у правому верхньому куті натисніть на Рос)