Чому Android продовжує лагают, а iOS – немає

367

Багато користувачів мобільних гаджетів вже не стримують своє невдоволення від постійних зависань інтерфейсу операційної системи Андроїд. А ось у “ай-осі” таких проблем немає. Чому?

Android вже пережив масу оновлень, але дефект з гальмуванням під час гортання довгих списків так і не був усунутий. Приміром, гаджети на iOS 10 попередньо подгружают контент перед відображенням на екрані, що дозволяє гортати плавно.

Якщо протестувати роботу додатка Airbnb (сервіс для оренди житла), яке відображає безліч табличній і блокової інформації, то при швидкому листанню Андроїд ненадовго “замислюється”. Подібний недолік отримав назву “падіння фреймів”. Часто користувачі вважають винуватцем такого неприємного поведінки не операційну систему, а розробників програми. Як результат, ставлення до ставати негативним.

Незважаючи на використання додаткового потоку обробки даних з підтримкою частоти 60 СЕК, іноді й цього недостатньо для плавного скролінгу. Ось чому у десятій версії iOS з’явився новий алгоритм попереднього завантаження. Він включений за замовчуванням, нічого додатково активувати не доведеться.

Дана новина носить не рекламний характер, а більше рекомендаційний. Можливо, розробники Google задумаються про рішення таких “дрібних” проблем, щоб зробити користування гаджетами більш комфортним.