Російська компанія створила iphone 13 pro з шматочком оригінального iphone 2g

39

Російський бренд caviar представив в колекції ексклюзивних смартфонів visionaries нову версію iphone 13 pro під назвою iphone 2g. Цей апарат буде випущений обмеженою серією в кількості всього 19 екземплярів.

Джерело зображень: caviar

У центрі корпусу, виконаного з авіаційного титану, розташована герметична капсула у вигляді фірмового надкусаного яблука apple. У неї вбудований фрагмент материнської плати оригінального смартфона iphone 2g, який дебютував ще в 2007 році.

Задня кришка новинки caviar декорована високоточним гравіюванням із зображенням технічних елементів пристрою, які з’єднуються воєдино, прагнучи до логотипу apple. Нижня частина корпусу виконана з титану з pvd-покриттям чорного кольору і прикрашена лазерним гравіюванням з підписом стіва джобса, одного із засновників apple.

«для цієї капсульної колекції я пожертвував свій власний iphone 2g. Прекрасно пам’ятаю свої відчуття від телефону – це була нова реальність, коли у тебе на долоні опинився весь інтернет. Пам’ятаю, як незвично і незвично спочатку було ним користуватися, але зате через пару місяців я вже не міг уявити себе з кнопковим телефоном», — говорить засновник компанії caviar сергій китов.

Системну плату iphone 2g фахівці caviar розділили на 19 частин — за кількістю екземплярів унікального iphone 13 pro. Ціна новинки починається з 424 000 рублів.