У 3 кварталі 2021 року поставки серверів в росію помітно збільшилися

26

Міжнародна дослідницька і консалтингова компанія idc опублікувала результати проведеного аналізу російського ринку в серверному сегменті на третій квартал поточного року. Згідно зі звітом, поставки серверів збільшилися в кількісному і фінансовому еквіваленті. Це можна пояснити проводиться на сьогоднішній день модернізацією і розвитком електронної інфраструктури в країні.

Так, з липня по вересень, росія прийняла поставки обладнання чисельністю 40119 одиниць і вартістю 312.85 млн доларів. Цей кількісний показник зріс за поточний рік на 17,9% порівняно з минулим роком. У грошовому еквіваленті це зростання склало 0,6%.

Згідно з офіційними джерелами, ключовим постачальником серверів стала американська компанія dell technologies. На другій позиції знаходиться каліфорнійський титан hpe, а третє місце утримує китайська корпорація lenovo.

Таким чином, відвантаження обладнання за квартал в кількісному вираженні складають 99,8%. У фінансовому відношенні цей результат склав 97,2%, в порівнянні з 2020 роком даний показник став вище на 13%. Однак відвантаження risc-систем знизилися на 38,6% в кількісному еквіваленті і на 82,2% в грошовому в порівнянні з попереднім роком.

«третій квартал показав впевнене збереження динаміки зростання, який отримав свій початок у другому кварталі. Як у фінансовому сегменті, так і в секторі електронної комерції здійснюються потужні інвестиції, спрямовані на розвиток і оновлення інфраструктури», – відзначають аналітики.