Рок-зірки повернулися: новий трейлер Red Dead Redemption 2, сюжетні подробиці і обкладинка гри

405

Rockstar продовжують по крупицях показувати свою нову гру і випустили черговий трейлер Red Dead Redemption 2. Ролик виконаний у класичному для розробників стилі: максимум дії і мінімум подробиць. Жодних геймплейних кадрів, зате відео наскрізь просочене похмурої стилістикою оригінальної RDR і демонструє молодого Джона Марстона.

З моменту релізу останньої великої гри «Рок-зірок» минуло вже цілих п’ять років, тому численні геймери чекають з нетерпінням виходу Red Dead Redemption 2, яка датується 26 жовтня цього року. Королі ігор в жанрі відкритого світу повинні зробити як мінімум революцію в ігровій індустрії, щоб не впасти в бруд обличчям і явити світу черговий шедевр, гідний минулих гучних хітів Rockstar.

Розробники поділилися подробицями сюжетної зав’язки, з якої випливає, що головний герой після невдалого пограбування пускається в перегони зі своєю злочинною бандою. Артуру Моргану доведеться зіткнутися з моральною дилемою: бути вірним товаришам-шибеникам, з якими він знайомий все життя або піти на поводу у особистих інтересів.

Також була продемонстрована фінальна обкладинка гри:

Оригінальна гра вийшла на початку 2010-х, заслужила численні звання «Гра Року» і досі називається багатьма гравцями кращим проектом Rockstar. Серйозний тон розповіді органічно соседствовавший з типовим для розробників стьобним почуттям гумору дозволив грі стати унікальним проектом в антуражі пізнього Дикого Заходу.

Одне «але»: вестерн так залишився суто консольним ексклюзивом, так і список заявлених ігрових платформ говорить про те, що продовження на комп’ютерах випускати не планує, принаймні розробники не поспішають ділитися з ПК-геймерами радісними новинами.

На даний момент Red Dead Redemption 2 сприймається як ще один відмінний привід обзавестися ігровою консоллю. Якщо ви ще сумніваєтеся з купівлею приставки, то в іншому нашому матеріалі ми .

Джерело: http://ipguard.org.ua/