Топ-10 сайд-квестів в cyberpunk 2077, які обов’язково потрібно пройти

34

Крім сюжетних квестів, побудованих навколо протагоніста і героя кіану рівза, cyberpunk 2077 здатна порадувати ще масою цікавих побічних завдань.

Якщо закрити очі на велику кількість багів і проблеми з продуктивністю (більшу частину яких вже виправили), то в cyberpunk 2077 можна виявити вельми інтригуючу історію. Крім ві і джонні сільверхенда, між якими розгортається один з головних конфліктів, гра знайомить нас з масою колоритних персонажів з відмінно прописаними характерами.

У пов’язаних з ними побічними квестами часто доводиться приймати складні рішення, до кінця не усвідомлюючи їх наслідків, що, власне, і робить їх такими запам’ятовуються. Отже, перед вами кращі сайд-квести, які обов’язково варто пройти.

«палацовий переворот» і ” відпусти мене, глибина»

Джуді альварес можна зустріти на ранніх етапах проходження, оскільки вона пов’язана з головною сюжетною аркою. У першому акті роль монтажера брейнданса відносно невелика-вона просто допомагає ві з пограбуванням, організованим декстером дешоном. Однак пізніше ві може надати відповідну послугу джуді-домогтися незалежності клубу “хмари «від банди» тигрові кігті”, щоб убезпечити всіх працюючих там дівчат.

Тим часом, майко маеда намагається використати план джуді для своєї особистої вигоди, перейшовши на сторону банди. Гравцеві в ролі ві в цих квестах належить зробити ряд складних виборів (наприклад, вбивати дроворуба чи ні, а також як вчинити з майко). При виконанні квесту» відпусти мене, глибина ” за ві-жінку можна почати зворушливий роман з джуді, який знайде свій відгомін в одній з кінцівок cyberpunk 2077.

” осідлали бурю»

Панам-ще одна героїня, з якою можна завести романтичні стосунки, і вона, як і джуді, тісно вплетена в головну сюжетну лінію гри. Більш того, якщо виконати всі завдання, пов’язані з нею і з кланом альдекальдо, до фіналу гри ві стане частиною угруповання кочівників .

Ця кінцівка багатьма гравцями вважається чи не найкращою в cyberpunk 2077.

Але перед цим належить зануритися в складні взаємини панам і клану альдекальдо, фактично став для неї сім’єю. Ві допомагає їй в декількох захоплюючих місіях і, повернувшись в табір після однієї з них, стає свідком напруженого діалогу між нею солом, главою клану, який завершується на трагічній, але при цьому надихаючої ноті.

” королева автострад»

Фанати з натхненням чекали релізу cyberpunk 2077 з багатьох причин, однією з яких був великий автопарк в грі і можливість кастомізації залізних коней. Звичайно, в цілому цей аспект в підсумку розчарував багатьох, проте серія сайд-квестів «королева автострад» злегка виправила становище. У даних місіях можна було взяти участь в стрітрейсингових заїздах по різних районах найт-сіті в компанії клер-бармена “посмерття”, з якою, як і з джекі, ми знайомимося в першому акті.

По завершенню квесту можна отримати одну з кращих машин в грі –quadra type-66 cthulhu.

Кожна гонка унікальна через особливості трас і оточення, а брати участь в них варто ще й заради спілкування з клер, яку шанувальники гри нерідко називають своїм улюбленим npc. Але рано чи пізно ві з’ясовує, що у неї, як і у більшості жителів найт-сіті, є свої приховані мотиви: насправді вона використовує вуличні заїзди, щоб помститися корпорату семпсону, який був винуватцем трагедії в її минулому.

” бунраку»

Історія джефферсона пералеса здатна надовго відкластися в пам’яті. На момент подій гри він балотується в мери найт-сіті, що робить його мішенню для таємничої корпорації. Після виконання сайд-квесту, в якому беруть участь рівер уорд і джефферсон, його дружина елізабет звернеться за допомогою до ві, щоб розплутати загадкову справу.

Подружжя розкажуть, що вони відчувають провали в пам’яті, періодично поводяться дивно і стикаються з незрозумілими подіями в своїй квартирі. Уважно вивчивши “службу безпеки”, що займається охороною пералесів, ві з’ясовує, що це насправді якась організація, яка промиває мізки подружжю. В кінці місії протагоніст опиниться перед черговим нелегким вибором, де немає однозначно хороших і поганих варіантів.

“слідами минулого” і ” стара драма»

З флешбеків, показаних у фіналі першого акту, стає зрозуміло, що бестія колись працювала з джонні сільверхендом. Але їх не можна було назвати виключно бойовими товаришами. Її і рок-зірку об’єднував не тільки рейд на вежу «арасака», а й взаємні романтичні почуття, яким не заважало навіть те, що джонні на той момент зустрічався з альт.

У нас же в ролі ві є можливість подарувати цій парочці заслужений хеппі-енд.

Після місії «метаморфози» стає доступний сайд-квест «слідами минулого», і тут бажано дозволити джонні отримати контроль над тілом ві. Дане побічне завдання побудовано навколо сільверхенда, тому це відмінна можливість знайти в грі належали йому предмети. Якщо вибирати потрібні репліки в діалогах, джонні попросить ві запросити бестію на побачення від його імені, яке ми побачимо вже в квесті «стара драма». Цей шлях може привести до унікальної кінцівці гри.

” американські гірки»

Катаючись по найт-сіті неможливо не проїхати повз пасифіки, де розташовані вже давно занедбані атракціони. Але чи знали ви, що американські гірки підлягають ремонту? для цього потрібно поспілкуватися з джин і анель, які знаходяться недалеко від парку, а потім підійти до місця посадки на атракціон.

Зліва від нього знаходиться панель управління, а щоб полагодити подачу електрики, ві необхідно спуститися вниз. Тут можуть виникнути деякі проблеми з пошуками цієї панелі, а тому у вас є можливість просто просканувати гірки, щоб полегшити собі завдання. А в нагороду за виконання невеликої побічної місії джонні запропонувати покататися на американських гірках.

Ні в якому разі не відмовляйтеся, адже під час поїздки вас чекає кілька цікавих реплік від сільверхенда.

” хто сторожить сторожів»

Життя в найт-сіті настільки непередбачувана, що навіть звичайний шопінг може плавно перетекти в напружену сутичку з кіберпсихом. Відбувається це, на щастя, тільки в елітному магазині одягу в діловому кварталі міста. Якщо заглянути в нього і поговорити з продавцем зейном, то через деякий час, то на карті з’явиться маркер завдання саме в цьому магазині.

Як тільки ви повернетеся в нього, автоматично відкриється екран покупок. Варто його згорнути, і всередину увірветься недружелюбно налаштований кіберпсих. Втекти не вдасться, тому залишається або самостійно з ним розправитися, або спостерігати за тим, як він громить стенди, поки в підсумку його не нейтралізують доблесні співробітники макс-так.

Примітно в цьому квесті те, що одна з приїхали на виклик поліцейських – це перевихована психопатка з першого тизера гри.

“венера в хутрі»

Корпорат з “мілітех” мередіт стаут грає важливу роль в першому акті сюжету. З нею ж пов’язано одне з перших складних рішень в cyberpunk 2077: або обдурити її по-крупному, прирікаючи цим на безславну загибель, або встати на її бік, передавши в одному з квестів чіп з вірусом членам угруповання мальстрем.

У другому випадку мередіт зателефонує ві через деякий час і повідомить про свій намір покинути найт-сіті. Заради запуску романтичної побічної місії потрібно відповісти, що ви будете сумувати за нею, після чого відправитися за вказаними координатами. Нагородою за цей квест стане вельми кумедна кийок незвичайної форми.

” прихована істина»

Складно пройти повз пророка гері, але багато хто чомусь так і не доводять до кінця його лінійку квестів. Однак якщо вислухати всі п’ять теорій змови ексцентричного героя і періодично жертвувати йому насилу зароблені готівкові, то можна, нарешті, дістатися до сайд-квесту «прихована істина».

В якийсь момент гері попросить захистити його від кочівників, і в разі успішного виконання завдання отримаємо таємничий чіп, дані на якому закодовані. Його потрібно показати самому пророку, після чого ві чекає цікава бесіда з ученицею гері на цю тему.

” романтик з великої дороги»

У cyberpunk 2077 вистачає унікальних транспортних засобів, і за допомогою цього сайд-квесту можна отримати рідкісний мотоцикл. Цікаво, що він ніяк не відображається на карті, а для його виконання доводиться орієнтуватися на репліки сільверхенда і шукати графіті з чорно-білими кіньми .

Рано чи пізно це полювання приведе в нортсайд, а саме на фабрику «олл фудс», де ві зустріне замкнений гараж з кодовим замком. Якщо ви уважно збирали підказки і слухали джонні, то зможете підібрати вірний пароль (0214).