Кращі музичні смартфони

91

Сучасний смартфон давно перестав сприйматися користувачем виключно як засіб для встановлення зв’язку з потрібними співрозмовниками: сьогодні це повноцінний мультимедійний центр, що дозволяє, крім усього іншого, насолоджуватися улюбленими музичними композиціями. Саме огляду найбільш популярних і улюблених користувачам музичних смартфонів присвячена сьогоднішня публікація.

Мобільні девайси від компанії htc традиційно радують користувачів музичної складової. Навіть відносно бюджетні гаджети можуть похвалитися прекрасним, чітким і живим звуком з безліччю налаштувань, чого вже говорити про флагман – модель one m9.пристрій оснащений системою імітації повноцінного об’ємного п’ятиканального звуку, при цьому найвища якість зберігається як при прослуховуванні різноманітних композицій через навушники, так і при відтворенні через фірмові динаміки boomsound.

Таким чином, htc one m9 – це не просто чудовий музичний смартфон, але і в цілому універсальний продуктивний гаджет, що дозволяє ефективно справлятися з вирішенням безлічі призначених для користувача завдань, власне, як і всі флагмани.

Iphone 6 plus-баланс сил

Пристрої від компанії apple стабільно тримають марку лідерів мобільного ринку за всіма ключовими параметрами. Хоча виробник і не робить акцент на музичних можливостях своїх смартфонів, тому що в них за замовчуванням все ідеально, iphone можна сміливо ставити на другий рядок сьогоднішнього рейтингу.

Динамік для відтворення музики встановлений внизу пристрою. Звук чистий, гучний і об’ємний, з дуже високим запасом, що зберігається як при відтворенні через зовнішній динамік, так і в навушниках.

Sony xperia z5-красень і тільки

Флагман від sony порадує любителів високоякісного звучання безліччю революційних апаратних і програмних нововведень.

По-перше, фірмова технологія шумозаглушення. Завдяки їй вираженість різних зовнішніх шумів зменшується практично на 100%, що дозволяє повністю віддавати себе улюбленій музиці.

По-друге, система звуку високої роздільної здатності. Ця функція дозволяє прослуховувати музику без спотворень, так, як вона є.

По-третє, технологія dsee hx, що сприяє забезпеченню найвищої якості звучання навіть стислих музичних файлів в не найкращій якості.

По-четверте, функція clearaudio+. Унікальне у своєму роді рішення, що сприяє абсолютному збалансуванню чистоти і забезпеченню ідеального за своєю якістю стереозвучания.

Китайський виробник стає все більш популярним, радуючи покупців відмінними девайсами і стрімко завойовуючи свою аудиторію на світовому ринку. В одному пристрої органічно поєднуються чудові технічні характеристики, найвища продуктивність, відмінний екран і вражаюча аудіо-начинка – один лише підсилювач для навушників чого вартий.

корисна порада! щоб повною мірою насолодитися можливостями смартфона в плані відтворення музичних композицій, по можливості придбайте хороші hi-end навушники і слухайте треки у форматі flac.

htc one m9 – найкращий якісний звук з динаміків, а також приємний в навушниках;

iphone 6 plus – так звана «золота середина». Любителі “яблучних” гаджетів явно не залишаться розчарованими. Баланс;

sony xperia z5 – хороший, красивий і просто класний смартфон з новими технологічними можливостями в музичному плані. Комфорт в навушниках у високій якості, буде забезпечувати нова технологія dsee hx, а також, через стереодинаміки (їх 2).

meizu mx 5 pro – варіант для користувачів, найбільш вимогливих до якості звучання в навушниках і знають, як вивести його на максимально високий рівень;

Перераховувати характеристики всіх смартфон я не став, так як вони всі схожі по продуктивності, десь трохи нижче, а десь трохи вище. Пиши свою думку в коментарі!