Як збільшити шрифт в одноклассниках

77

однокласники – одна з найпопулярніших соціальних мереж. Правда сидить там в основному старше покоління, тому питання збільшення шрифту дуже затребуваний. Так як зір з віком вкрай сильно погіршується саме по собі, а розмір тексту в даній соціальній мережі складно назвати комфортним для читання – хіба тільки для молоді, тому сьогодні ми вирішили розповісти вам, як збільшити шрифт в однокласниках. До того ж зміниться розмір не тільки букв, але і зображень і всього інтерфейсу сайту в цілому. Якщо в соціальній мережі вконтакте така функція є в кабінеті персональних налаштувань, то тут її чомусь досі не ввели. Тому доводиться боротися з цією проблемою самостійно, підручними засобами.

Як збільшити шрифт в одноклассниках

Є кілька способів і всі вони безпрограшно працюють в будь-якому браузері. Пропонуємо розглянути перший і найпростіший. Однак, у випадку з ноутбуками без цифрової клавіатури він не спрацює – але там є інший вихід. Що ж, почнемо:

Заходимо на сайт odnoklassniki.ru;

Затискаємо на клавіатурі клавішу ctrl;

І в залежності від того, хочете ви зменшити або збільшити сторінку і шрифт на ній, натискайте на ” – “або”+”, що знаходяться на цифровій клавіатурі (з правого боку);

Готово! просто підберіть найбільш комфортний масштаб.

Для ноутбуків є інший вихід, як вже було сказано раніше. Але нам знадобиться комп’ютерна миша:

Також переходимо на офіційний сайт соціальної мережі;

Затискаємо на клавіатурі клавішу ctrl;

І крутимо коліщатко миші від себе, якщо хочете збільшити масштаб; на себе, якщо хочете зменшити його;

Підбираєте найбільш комфортний варіант і користуєтеся “вдосконаленою” версією сайту.

Якщо з якоїсь причини цей спосіб не спрацював на ноутбуці, зробимо по-іншому. Швидше за все, він у вас більш-менш новенький, а значить, тачпад підтримує мультитач-режим. Таким чином, збільшувати масштаб можна зрушуючи два пальці ближче один до одного (свайп прямо як на смартфоні для збільшення картинки).