Як зробити репост в instagram

70

Instagram став невід’ємною частиною нашого віртуального життя, стрімко увірвавшись в неї. З’явився ще один спосіб самовираження, контакту з аудиторією, а це, в свою чергу, породило нові питання, наприклад, як зробити репост в instagram. Стандартні інструменти сервісу instagram не дозволяють вирішувати подібні завдання, тому доводиться вдаватися до хитрощів.

Робимо репост на айфоне

В app store безліч додатків, за допомогою яких можна поділитися сподобалася записом. Щоб підібрати собі такий інструмент, досить ввести в пошуковий рядок слово “instarepost”, втім « “repost for instagram” теж підійде:

Результатів у видачі буде багато, і ось одне з розширень, яке відмінно підійде. Воно знаходиться в топі, тому знайти його буде не проблематично:

 1. відкрийте та завантажте утиліту.
 2. після того, як додаток буде успішно встановлено, запустіть його і авторизуйте в instagram через свій обліковий запис. Це абсолютно безпечно.
 3. перед вами відкриється стрічка з публікаціями, і з них ви можете вибрати той пост, який і хочете запозичити.
 4. просто натисніть на нього, клікніть по кнопці “repost” (можна також додати якийсь свій опис). Все! тепер запис автоматично з’явиться у вас в профілі з відповідною позначкою, в якій буде вказано назву задіяної програми і дані користувача, у кого ви і запозичили пост.

Такий спосіб на 100% підійде всім власникам смартфонів iphone!

Простий спосіб репоста на андроїд

Якщо ви активно використовуєте пристрій, що працює на оперативній системі android, то попередній варіант для вас неактуальний, але це не означає, що рішення не існує! причому воно все-таки аналогічно вже описаному раніше. Ви також можете ввести в пошуковий рядок google play вже згадані запити “repost for instagram” і “instarepost”, що є паралельно назвами для двох найбільш затребуваних додатків, абсолютно однакових за функціоналом, але трохи відрізняються в області дизайну.

Вибирайте будь-яке з них і встановіть на телефон в стандартному режимі. Потім просто дотримуйтесь цієї інструкції:

 1. відкрийте завантажене і встановлене додаток, авторизуйтесь в ньому під своїм обліковим записом instagram.
 2. знайдіть у стрічці своїх підписок той пост, який слід «перемістити» до себе на сторінку.
 3. клікніть по ньому і відзначте пункт»репост”.
 4. розробники програми надали своїм користувачам можливість редагувати запис, наприклад, відмовитися від згадки підпису власника, додати власні хештеги або позначки, що дуже зручно, особливо, якщо ви ведете бізнес в соціальній мережі.
 5. погодьтеся з внесеними змінами. Запис опублікована і красується на вашій сторінці!

Робимо репост з комп’ютера

Спочатку соціальна мережа instagram позиціонує себе, як саме мобільний додаток, що виключає масу дій, що допускаються з персонального комп’ютера, незалежно від того, на якій операційній системі він працює. Проте багатьом користувачам як і раніше зручніше використовувати для роботи з клієнтом саме пк. Як же бути, якщо репост потрібно зробити саме з нього, які засоби використовувати і, чи є вихід, в принципі?

Так, вихід є. Перш за все, відзначимо, що веб версія instagram цілком функціональна, в ній можна переглядати акаунти, здійснювати підписку, ставити лайки і навіть писати коментарі. Все інше доступно лише скачав мобільну версію. Логічно, що для вирішення завдання слід встановити на пк так званий емулятор, який буде створювати аналог операційної системи андроїд прямо на портативному пристрої. Для цих цілей на 100% підійде по bluestacks, яке повністю безкоштовне, завантажити програму можна на офіційному сайті розробників -http://www.bluestacks.com/ru!

 1. скачайте файл.
 2. почніть установку:
 3. після закінчення завантаження слід відкрити інсталятор і, точно дотримуючись вказівок інструкції, клікати по кнопках «далі».
 4. простежте, щоб всі галочки залишалися на своїх місцях:
 5. після закінчення завантаження програма надати вам можливість відкривати вікно з інтерфейсом планшетного пк.
 6. тепер вам необхідно в списку додатків знайти instagram і встановити його, для цього вам буде запропоновано авторизуватися під своїм обліковим записом google. Можете без хвилювань це робити, вашій “учетке” нічого не загрожує.
 7. поверніться в попередній блок нашого огляду і виконайте всі ті ж кроки по установці програми instarepost.

Вас можна привітати, навіть з комп’ютера ви змогли зробити репост в instagram без особливих труднощів, хоча останній метод більш утруднений, ніж перші два. Зверніть увагу, що комп’ютерна версія блустакс ні в чому не поступається мобільному оригіналу, в тому числі, по дизайну.

Можливо, незабаром розробники соціальної мережі додадуть цю функцію, але поки доводиться шукати обхідні шляхи, які значно розширюють можливості рядового користувача, будучи при цьому абсолютно безкоштовними.