Джонні депп різко висловився проти “культури скасування” і закликав людей домагатися справедливості

22

На минулому вчора кінофестивалі в сан-себастьяні, який отримав премію “доностія «джонні депп висловився про те, що став жертвою культури скасування, і що» ніхто не застрахований” від руху, а постраждати встигло чимало людей.

ця культура скасування-миттєва поспішність судження, яка насправді ґрунтується на струсі повітря

Під час своєї промови депп закликав вставати на захист тих, хто, як і він, відчуває несправедливість.

це так далеко від підконтрольності, що я можу ручатися-ніхто не застрахований. Жоден з вас. Ніхто з тих, хто за цими дверима. Ніхто не в безпеці. Досить одного речення, і твердої землі під вами більше немає, немов килим висмикнули з-під ніг. Це сталося не тільки зі мною, з багатьма людьми. Траплялося з іншими жінками і чоловіками. На жаль, в якийсь момент вони починають думати, що це нормально. Або що вони ті, ким їх вважають. Коли це не так.коли відбувається несправедливість, будь то проти вас або близьких вам людей, або тих, в кого вірите — піднімайтеся, не сидіть. Тому що вони потребують вас.

В результаті вироку суду, компанія warner bros виключила деппа з франшизи «фантастичні тварини» . У актора є позов про наклеп на 50 мільйонів доларів проти колишньої дружини ембер херд, яка повинна постати перед судом в сша в наступному році; херд подає зустрічний позов на 100 мільйонів.

Депп не виглядав повним енергії на прес-конференції, але, схоже, був готовий взаємодіяти з присутніми журналістами, вітаючи кожного і спілкуючись. І не відмовляв в обговоренні делікатних тем, які переслідують актора останнім часом.

Одне з питань преси з боку іспанської асоціації жінок-кінематографістів стосувалося критики фестивалю за вручення деппу нагороди, дана асоціація також публікувала заяву, в якій говориться, що нагорода «передає жахливий меседж суспільству».

Однак перш ніж депп зміг розкрити рот для відповіді, ведучий конференції відразу відхилив питання і сказав пресі, щоб вони задавали питання про кар’єру актора.

Пізніше депп зізнався, що «турбувався» про те, що його присутність на фестивалі цього року «образить людей», і що він «не хотів нікого ображати». Він похвалив захід, його директора хосе луїс ребордіноса і мера сан-себастьяна за їх “непорушну підтримку«, і за те, що» вони не купилися на те, що занадто довго було не має зв’язку з реальністю уявленням” про актора.

Також акторові поставили питання про сучасний шоубізнес

голлівуд, звичайно, не той, що був. Студійна система, невдоволення, пандемоніум і хаос кінорелізів на стрімінгу… Це все частина ідеї «я отримаю своє за всяку ціну». Ось звідки беруться всі ці люди.вони розуміють, що такі ж замінні, як і я. Деякі навіть більше. Великі корпорації беруть на себе контроль над цими речами. Як людині, яка робить кіно, скільки ще формули нам потрібно від подібних студій? наскільки більше поблажливості потрібно нам як аудиторії? я думаю, що голлівуд гротескно недооцінив публіку.

Під час прес-конференції було видно, що кімната заповнена шанувальниками деппа. Дійсно, репутація актора, схоже, в багатьох європейських країнах постраждала менше, ніж в сша і великобританії (де, звичайно, у нього все ще багато фанатів).

У якийсь момент його запитали про майбутнє його знаменитої ролі капітана джека горобця, на що депп відповів, що персонаж ніколи не залишить його, і що ніхто ніколи не зможе відняти у нього персонажу. Потім депп поставив на сцені імпровізоване виконання джека горобця, до великого задоволення присутньої публіки.