Змі: розкрита доля бетмена бена аффлека у фільмі «флеш»

21

Бетмен бена аффлека вийде з “флеша” живим? на даному етапі ймовірність 50/50, але ніхто, крім команди, не знає напевно.

Проте, новий звіт geekosity дає ствердну відповідь, хоча це навряд чи є підтвердженням того, що канонічний темний лицар кіновсесвіту dc з’явиться знову на великому екрані.

Зрештою, було багато чуток про те, що кінець хрестоносця в плащі, якого вибрав закаснайдер, близький, а оскільки єдиним джерелом інформації geekosity є вони самі, це означає, що ми поки не можемо сприймати цю інформацію як достовірну. Залишилося ще більше року до того, як фільм вийде в прокат, тому рано про що-небудь говорити на даному етапі і краще дочекатися трейлера.

Буквально на цьому тижні ми чули, що роль аффлека у “флеші” набагато менше, ніж припускали фанати. Повідомляється, що дворазовий володар премії «оскар» провів на знімальному майданчику не більше тижня.

Коротше кажучи, все, що ми знаємо про «флеш» , залишається колишнім; бетмен бена аффлека буде у фільмі, і він або виживе, або помре до кінцівку. При цьому, як то кажуть, warner bros. Не хочуть відроджувати всесвіт снайдера, але, якщо брюс уейн вижив, ця можливість залишиться.