Анонсований оповідний рогалик theatre of sorrows, натхненний творами лавкрафта

44

Розробники зі студії cat-astrophe games (the unholy society)спільно з mobilway анонсували theatre of sorrows —незвичайний пригодницький 2d-рогалик з елементами виживання іупором на оповідну складову. Гравцям належить вижітьна таємничому острові, натхненному творами говардафіліпса лавкрафта. Відчайдушних мандрівників очікують похмурі декорації, зустрічі з льодовими кров створіннями, а також розгалужене будівництво і менеджмент ресурсів.

Трейлер анонсу гри:

Геймплейне відео:

Головний герой гри — молодий хлопець на ім’я кілліан, відправляєтьсяна острів еша — забуте навіть самими богами місце, де долженсостояться таємничий ритуал. У цьому ритуалі важлива роль відведена сестрі ейлін, викраденої культистами незадовго до цього.кілліан повинен врятувати свою сестру і вибратися з проклятого острова.однак подорож обіцяє бути не найприємнішим-розробникиприготували процедурно генерується карту острова, наборслучайних подій і розгалужене оповідання. Тобто кожне проходження буде особливим і піднесе вам нові знання!

Вихід theatre of sorrows на персональних комп’ютерах в steamнамечен на 14 січня 2022 року, пізніше гра з’явиться на nintendoswitch, консолях сімейства xbox і мобільних платформах.