Strange і kingcobra про успішні кваліфікації на dreamhack winter 2021

22

Олексій “strange” соляков

Привіт, олексій! перш за все вітаємо з відбором на dreamhack winter 2021.

Спасибі за привітання!

Коли побачив сітку кваліфікації, зразкових суперників, то яких труднощів очікував?

Коли побачив сітку, подумав, що знову у мене одні протоси в сітці, звичайно ж. Хоч їх у кваліфікаціях і так багато, але у мене без варіантів – просто 4 гравці і 4 протосси. Тому в будь-якому випадку проходити доведеться по пвп.

В цілому сітка була досить проста, тому що верді зараз рідко тренується, а у goblin’а завжди були проблеми з пвп і він навіть мало chabby не програв – дуже близькі матчі були. Тому можна сказати, що з сіткою пощастило.

Верді зовсім ніяких несподіванок не підвів? може бути через його малу кількість ігор на ладдері, він міг якось здивувати, підготувати щось незвичайне.

Ні, не здивував – він просто мало грає. І навіть коли я з ним пару раз попадався на ладдере, він робив приблизно те ж саме. Ніяких здивувань не було.

А програна карта goblin’у була випадковістю?

Чесно кажучи, я не очікував від нього, що в першій же грі він буде грати агресивно. Думав, що будуть якісь старгейти, його улюблені, оракули, феннікси… А він дуже несподівано для мене зіграв блінк, але по ходу серії я зрозумів які у нього наміри. По суті він в кожній грі чизил, тому я грав від захисту на початку і від розвідки. А коли є інформація, можна відбитися від будь-якого пуша.

Що можеш відзначити несподіваного за підсумками відбіркових в цілому? про кінгкобру ти на стрімі висловлювався, а крім цього щось було?

Звичайно! по-перше, те що bly примудрився програти. Швидше за все зіграла роль недооцінка суперника з боку блая. Думаю, що він вже на 100% був упевнений, що пройде ці квали. Не можу знати цього напевно, але може навіть він особливо і не тренувався до закритих квалів, тому недооцінив опонента, за що і поплатився.

По друге, зрозуміло kingcobra. Але мене особисто він здивував тим, що протосса обіграв. Зазвичай він не може виграти протосса 5500 або робить це з великими зусиллями, а тут він переміг shadown’a, у якого 6400 середній ммр. Так що кобра дав спеку в цей раз.

І battleb здивував. Це досить сильний терран, у нього на ладдері 6100-62100, а іноді навіть побільше. До цього він навіть в закриті кваліфікації не проходив, а цього разу відразу в закриту і примудрився потрапити в основний етап.

Stephano зіграв по старій пам’яті – йому не потрібно тренуватися для проходу.

Спасибі за приділений час і удачі в основному етапі!

Спасибі.

Сергій “kingcobra” кондауров

Привіт! перш за все вітаємо з успішною кваліфікацією.

Привіт. Спасибі

Почнемо з відкритих квалі. Коли побачив bee в сітці, розраховував на перемогу?

Звичайно. Моє пвз досить добре.

Як проходив матч в цілому?

Були стандартні макроігри. Нічого особливого. Дві гри по 50 хвилин, одна пройшла за 15.

Першим суперником у закритих квалях став milkicow. У ньому ти бачив серйозного опонента, особливо враховуючи, що він терран?

У мене з ним досить хороші результати, тому розраховував перемагати. Було важливо перемогти, в цьому випадку сітка виходила хорошою. Навіть у разі програшу shadown’у, потрібно було з youngyakov грати, а у мене пвз, знову ж таки, хороше.

Як пройшли матчі з milkicow?

Дві гри через проксі старгейт. Він дивно відбивався на першій карті, тому я вирішив повторити. Зазвичай за матч я один раз використовую білд через проксі старгейт, але тут подумав, що він може цього і не очікувати. І в результаті все вийшло.

Далі найцікавіші матчі були. Через те, що це досить сильний протосс, напевно не дуже розраховував на перемогу?

Моє пвп дуже хрінове, тому я морально був готовий до того, що буду з яковом грати за квоту в лузерах.

Що ж пішло не так і ти виграв?

Дуже добре зайшов зафотон. Потім скреативив і замість того, щоб грати фенікси на фенікси, прийшов і досить цікаво пропушив. В цілому мені сподобалося, як цей білд спрацював. Це контра до того, коли опонент йде в два старгейта з феніксами.

Це там, де ти підтискаєш з батарейками?

Так. Ідея в тому, що з одного старгейта можна зробити нормальну кількість феніксів для підпушення і стояння під базою опонента, а потім йдуть доварпи сталкерів. Він не встигає використовувати економіку, так як газу на натуралі точно не буде. Виходить, що сталкерів виходить більше, ніж феніксів (вони дешевше), за рахунок цього і утворюється перевага.

В цілому білд через мас-феніксів погано відбиває аллини, так вони занадто дорогі.

Потім почалися ігри з батонами. І тут цікаво те, чому, на твій погляд, shadown так сміливо пішов в макро і не став агресивно намагатися закінчити гру раніше?

Зовсім ранні агресії відбиваються по дефолту тому що у мене роботікс – блінк аллин, проксі гейти та інше я відбиваю досить стабільно за рахунок батарейки і іммортала. Але він в цілому грав агресивно, і третю гру я програв, тому що не був готовий до таких розлучень з трьох сторін. На наступній карті я підлаштувався під це, але спочатку не був готовий, так як на ладдері з ним майже не грав. Важливо знати стиль опонента хоча б приблизно, як він буде тиснути: в лоб, з двох сторін, з трьох, наскільки активно дропает і так далі. Тому в третій грі я посипався на цьому моменті, а в четвертій вже простіше було, так як я знав, що будуть розлучення і дропи.

Ти сам зазначаєш, що існують проблеми в пвп. Чому цього разу все вийшло проти сильного протосса?

По – перше, дві гри я виграв нахаляву-це зафотон і пун аліновий. По суті нормальних ігор було 2-одну я програв, іншу виграв. В принципі shadown в інактиві був, тому не знає як я граю, а я не знав, як він грає. У будь-якому випадку було 50/50.

Ти відібрався на дх. Чи будеш ти більше приділяти часу старкрафту?

Я і до цього досить багато грав. Шкода, що skillous відмовляє грати зі мною кастомки – пвп тренувати ні з ким.

Зі strange’м?

Він грає дивно, і теж не хоче. (сміється) проблема в тому, що ніхто з протоссів не хоче грати кастомки, так протоссів і так багато на ладдері. А на ладдері мені незручно, так як пвз на 50 хвилин вибивають з настрою і після них забуваєш, що хотів пробувати проти протоссів.

Є переваги по посіву в груповий етап?

Враховуючи, що там буде 17 протоссів – вони точно будуть в групі. У мене повинен бути одна людина з сітки віннерів і хотілося б, щоб це був stephano. Хоч у нього пвз хороше, але він інактів. Дві людини з сітки лузерів: не хотілося б, щоб це був верді і shadown. Хоча останній швидше за все не може до мене потрапити, так як ми з ним за квоту грали у верхній сітці. Інших я в принципі здатний виграти.

Дякую за інтерв’ю. Хороших матчів в групі і в плей-офф!

Так, ізі топ-1. Зі стренджем у фіналі будемо-чекайте!

  • мем з чатика strange.
  • за підготовкою кобри до dh стежте на його трансляціях.

Посіви в групах dreamhack masters відбудуться зовсім скоро-стежимо за станом справ у нашій події.

  • підсумки кваліфікацій читайте тут.
  • а самі сітки можна побачити тут.