Xiaomi показала мініатюрну пралку і розумну бігову доріжку з nfc

20

Крім мобільних гаджетів xiaomi сьогодні представила кілька нових пристроїв для дому. Серед них мініатюрна пральна машинка для швидкого очищення невеликої кількості білизни і бігова доріжка, яка підлаштовується під кожного конкретного користувача і його фізіологічні особливості. Як і належить, обидва прилади розумні.

Нова пралка xiaomi при розмірах 436 х 395 х 360 мм і вазі 13 кілограмів розрахована на 1 кг білизни. Вона підходить для швидкого прання невеликої кількості речей. Особливо це корисно буде батькам з маленькими дітьми. Підтримується 16 режимів прання, в тому числі швидкий на 24 хвилини. Машинка може нагрівати воду до 90 градусів. Звичайно ж, є можливість управління всіма процесами зі смартфона.

У продаж нова пральна машинка надійде 1 жовтня за ціною $165.

Ще однією новинкою від xiaomi став розумна бігова доріжка. У неї складна конструкція, так що вона не займає багато місця. У ній передбачений модуль nfc для швидкої синхронізації зі смартфоном, а для останнього є вбудована підставка, щоб можна було відстежувати свої показники або просто дивитися відео під час занять. Крім того, передбачена можливість автоматичного регулювання швидкості на основі даних про серцебиття користувача, отриманих з фітнес-трекера або смарт-годин.

За розумну бігову доріжку xiaomi просить $387.