Коли будуть доступні у продажу playstation 5 і xbox series x: м.відео розповіла про поточну ситуацію

24

Консолі playstation 5 і xbox series x як і раніше залишаються дефіцитним товаром у всіх регіонах, включаючи росію. Так, наприклад, найбільша в країні роздрібна мережа магазинів побутової техніки та електроніки “м. Відео ” продовжує продавати нові приставки за допомогою збору замовлень.

У вільному продажу консолей все ще немає і, судячи з усього, найближчим часом змін не передбачається. В офіційному співтоваристві m. Game в соцмережі vk компанія опублікувала загальну відповідь для всіх користувачів, які цікавляться поточною ситуацією з поставками нектсген-систем.

“консолі користуються підвищеним попитом і дуже сильно перевищують пропозицію, яку можуть забезпечити нам компанії sony і microsoft. Крім того, вони не повідомляють заздалегідь про те, коли консолі надійдуть до нас на склад. Як тільки консолі надходять до нас на склад, ми відразу ж пишемо про це пост і оголошуємо про збір заявок. У майбутньому, ми будемо заздалегідь сповіщати вас про збір, даючи всім бажаючим можливість підготуватися і залишити заявку на покупку”.

При цьому, судячи з досвіду, оформлення заявки на покупку консолі ще не гарантує, що вам її продадуть.

Як пояснює техпідтримка, кількість поступаються консолей сильно обмежена, тому компанія ставить в пріоритет тих, кому раніше з тих чи інших причин були змушені скасувати замовлення, і виключає зі списку заявки вже купили консоль. Якщо ж з вами не зв’язалися після закінчення 14 днів після оформлення заявки, рекомендується дочекатися нового збору замовлень і оформити заявку за новою.