Samsung придумала годинник з поворотним і розтягуваним екраном

31

Смарт-годинник з розтягуваним екраном – не сама незвичайна ідея інженерів з samsung. Широкому колу осіб став доступний один з найбільших патентів компанії на вражаючі 113 сторінок, що описує годинник з обертовим і одночасно розтягується дисплеєм, який до того ж підтримує роботу зі стилусом.

У патенті описуються смарт-годинник квадратної форми з безрамковим екраном і вбудованою в нього камерою. Вони також оснащені коронкою, як apple watch, що невластиво пристроям samsung.

Найцікавіше, що корпус годинника разом з екраном можуть розтягуватися, як показано на анімації нижче. В результаті годинник може збільшуватися в розмірі в два рази, перетворюючись в невеликий смартфон на зап’ясті. Але і на цьому ідеї південнокорейських інженерів не закінчуються: вони також пропонують зробити цей екран поворотним, щоб він розташовувався перпендикулярно або вздовж руки.

Але тільки здатністю збільшуватися і обертанням екрану все не обмежується. У патенті також йдеться про можливість використовувати разом з годинником стилус, що може бути цілком виправдано з урахуванням невеликого розміру всіх елементів на такому дисплеї.

Малоймовірно, що samsung випустить подібний пристрій в найближчому майбутньому, але концепція цікава.