Запускати android ігри на iphone, ipad, комп’ютерах і linux пристроях можна за допомогою bluestacks x

20

bluestacks x – це новий хмарний сервіс для запуску ігор створених для android практично на будь-яких пристроях, що підтримують сучасний веб-браузер.

Цей сервіс являє собою хмарний варіант популярного емулятора android і дає нам можливість грати в android ігри без необхідності установки будь-якого програмного забезпечення на наші пк, ноутбуки, linux комп’ютери і навіть на iphone і ipad.

Нагадаємо, що bluestacks являє собою один з найпопулярніших емуляторів android для windows, linux і macos. Проте, щоб користуватися ним ви повинні встановити додаток і налаштувати емулятор, що може виявитися непосильним завданням для недосвідчених користувачів, які просто хочуть грати в ігри для android на пристроях без цієї операційної системи на борту.

Щойно випущена бета-версіія bluestacks x позбавить вас від зайвих зусиль і дасть можливість грати в ігри для android практично на будь-якому пристрої, на якому є сучасний веб-браузер.

В даний час сервіс знаходиться на стадії попереднього тестування і підтримує всього 14 ігор, більшість з яких, можливо, не надто привабливі для більшості геймерів. Однак, команда bluestacks x заявила, що щотижня сервіс буде отримувати підтримку інших ігор.

схожі матеріали: